Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Co dalej z jego rolą w serialu?

Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z "Klanu", przebywa obecnie w szpitalu w związku z powikłaniami po przebytym zapaleniu płuc. Producenci "Klanu" podjęli już decyzję, co dalej z jego postacią...

Fakt, że Tomasz Stockinger nie pojawił się na uroczystej premierze filmu "365 dni", w którym zagrał ojca głównej bohaterki, zaniepokoił fanów aktora. Jego rola w ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej była przecież pierwszą rolą filmową, w jaką wcielił się od kilku lat... 

Reklama

Zamiast Tomasza Stockingera na czerwonym dywanie brylował jego syn Robert. Z powodu zapalenia płuc aktor zmuszony był też odwołać wszystkie zaplanowane na luty koncerty, o czym poinformowały m.in. Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz Kino Iskra w Augustowie, gdzie miał wystąpić z recitalem "Już nie zapomnisz mnie".

Jak udało się nam dowiedzieć, stan zdrowia Tomasza Stockingera poprawia się z każdym dniem, ale aktor jeszcze przez pewien czas zostanie w szpitalu na obserwacji. 

Scenarzyści "Klanu" zdecydowali, że doktor Lubicz, w którego Tomasz Stockinger wciela się już 23 lata, wyjedzie z Polski, by podjąć leczenie w jednej z zagranicznych klinik. U Pawła kilka sezonów temu zdiagnozowano przecież białaczkę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje