Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6772
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Szok u Lubiczów! Michał zostanie podwójnym ojcem!

Ale numer! Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) w tym samym czasie dowie się, że będzie miał dziecko zarówno ze swoją żoną Zytą (Magdalena Stam), jak i kochanką Sandrą (Magdalena Górska)! Poznaj szczegóły!Ujawniamy, że w 2753. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w piątek 8 maja o godz. 17.55 w TVP1) Zyta nabierze podejrzeń, że spodziewa się dziecka. A w 2754. (emisja w poniedziałek 11 maja o godz. 17.55 w TVP1) - po zrobieniu kolejnego testu - będzie już pewna swojej ciąży. Z radością poinformuje o tym matkę, twierdząc, że to będzie dziewczynka. Skąd wie? Intuicja jej to podpowiada.

Reklama

W tym samym odcinku Michał dostanie SMS-a, w którym Sandra wezwie go do szpitala. Opowie Chojnickiemu, jak cudownie czuje się w... stanie odmiennym.

Podłamany Chojnicki  postanowi poszukać rady u ojca (Andrzej Grabarczyk) i przyzna mu się do przyszłego ojcostwa, i to podwójnego. 

Jerzy nie wytrzyma i powie o tym Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz). A Chojnicka skorzysta z pierwszej nadarzającej się okazji, by porozmawiać otwarcie z synem. Wypomni mu jego romans zakończony ciążą. Michał zezłości się, że ojciec nie zachował dyskrecji i wszystko wygadał matce.

Jednocześnie absolutnie nie będzie miał zamiaru przyznać się Zycie. Elżbieta zarzuci mu, że od razu skazuje swoje dziecko na wychowanie bez ojca i rodziny.

Czym dla Michała skończy się ta afera?

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje