Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 7105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Szok! Dominika uwiedzie... Jaśka!

Dominika (Anna Janik) zwierzy się Kamili (Martyna Kowalik), że poznała na uczelni świetnego faceta. - Chciałabym go złowić, ale ma dziewczynę - westchnie, nie zdając sobie sprawy z tego, że chłopak, który wpadł jej w oko, to jej... siostrzeniec. Postanowi zaprosić Jaśka (Paweł Grządziel) na parapetówkę!

W 3181. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek 13 października o godzinie 18.00) Jasiek przekona Ramonę (Anna Matysiak), by poszła z nim na imprezę do jego nowej koleżanki ze studiów.

Reklama

- Zobaczysz, będzie fajnie! Poznasz moich znajomych z uczelni - powie ukochanej, ale ona wcale nie będzie miała ochoty na spędzenie wieczoru z... małolatami.

- Zachowujesz się ostatnio jakoś dziwnie. Oddaliłeś się ode mnie - stwierdzi Ramona, ale w końcu zgodzi się iść na parapetówkę do Dominiki.

Muzyka, nastrojowe światło, fajne towarzystwo... Jaśkowi impreza od razu się spodoba i będzie się naprawdę dobrze bawił z... gospodynią. Ramona zauważy, że jej chłopak flirtuje z wyraźnie mającą na niego chrapkę Dominiką i uprze się, żeby jak najszybciej wrócić do domu.

- Jeszcze chwilę, dobra? Pół godzinki - poprosi ją Jasiek.

Ramona nie będzie miała ochoty patrzeć dłużej na młodego Rafalskiego i podrywającą go Dominikę, założy kurtkę i po cichu opuści imprezę. Uzna, że zmarnowała piątkowy wieczór...

Po weekendzie Ramona powie Jaśkowi, iż ma do niego wielki żal o to, że na imprezie całkowicie ją ignorował, a za to cały czas nadskakiwał Dominice.

- To była jej parapetówka! Miałem jej unikać, czy co? - zdenerwuje się chłopak.

- Czułam się jak piąte koło u wozu. Po co w ogóle mnie tam zabrałeś? Byłeś taki napalony na wyjście do niej... Nie chciałam ci odbierać tej przyjemności - zakpi Ramona.

- Sypie nam się ten związek... Nie widzisz? - zapyta.

- Wydaje ci się - stwierdzi Jasiek i sięgnie po dzwoniący telefon.

- Cześć, Dominika - rzuci do słuchawki.

Ramona nawet nie będzie próbowała ukryć, że ma dość nowej znajomej swojego chłopaka. Wyjdzie z domu, trzaskając za sobą drzwiami.

Zdradzamy, że nieślubna córka Jerzego (Andrzej Grabarczyk) jeszcze długo nie będzie świadoma, że Jasiek to najstarszy wnuk jej ojca! Dziewczyna po prostu zakocha się w Rafalskim juniorze...

- Na imprezie było mnóstwo chłopaków, a ja widziałam tylko jego - wyzna Kamili.

- No to nie odpuszczaj tak łatwo. Walcz! - poradzi jej kuzynka.

Czy Dominika dopnie swego i uwiedzie Jaśka, zanim dowie się, że łączą ją z nim więzy krwi?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje