Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9390
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Surmaczowa jest złodziejką?

Tuż po powrocie z wakacji w Zakąskach Anna Surmacz (Joanna Żółkowska) przeżyje prawdziwy koszmar! Internautka o nicku Malina1980 oskarży ją o plagiat... Reputacja właścicielki salonu sukien ślubnych zawiśnie na włosku!


Reklama- Lata pracy, setki zadowolonych klientek, wszystko na nic. Zostałam oskarżona o plagiat! - żalić się będzie Surmaczowa mężowi, gdy przeczyta w internecie, że suknia ślubna, którą uszyła na zlecenie córki swej przyjaciółki, to wierna kopia modelu zaprojektowanego przez kreatorów ze znanej polskiej firmy.

- O mnie coś takiego napisać! O mnie, która szyje suknie ślubne od lat? U której ubierały się dzieci znanych aktorów, profesorów i lekarzy. Mnie pomówić o plagiat? - wyrzuci z siebie Anna, a Koziełło (Andrzej Strzelecki) nie będzie w stanie w żaden sposób uspokoić zdenerwowanej żony.

Anna Surmacz, za namową Alicji (Maria Winiarska), założy konto na portalu, na którym została oczerniona, a kiedy pozna nicka osoby szkalującej jej dobre imię na forum, postanowi zgłosić się na policję i zażądać, by wszczęto dochodzenie i ujęto autorkę wpisu sugerującego, że dopuściła się plagiatu!

- Ta małpa mi ubliża i nazywa złodziejką, a przecież ja niczego nie ukradłam! Ona mnie szkaluje... To jest przestępstwo! Tropicie przecież przestępców internetowych? - powie Anna zdezorientowanej aspirantce, która na komisariacie poprzyjmować będzie od niej zgłoszenie.

Niestety, policja odmówi wszczęcia śledztwa, więc Anna zdecyduje się rozpocząć dochodzenie na własną rękę. Będzie jednak musiała z tym zaczekać do momentu, aż Sylwia wróci z wakacji. Surmaczowa uszyła przecież dokładnie taką suknię, jakiej życzyła sobie córka Alicji.

- Wystarczyło, żeby ta Malina1980 zadzwoniła do mnie, spytała, skąd miałam ten projekt. Przecież bym jej powiedziała, że autorką jest twoja córka! - stwierdzi Ania w czasie rozmowy z Alicją, dodając, że teraz może stracić wszystko, bo jeśli oszczerstwa na jej temat rozniosą się po mieście, po prostu zbankrutuje!

Zdradzamy, że rozwiązanie zagadki dotyczącej sukni ślubnej Sylwii wcale nie uwolni Anny od kłopotów. Czym zakończy się dla Surmaczowej oskarżenie o kradzież cudzych pomysłów? Czy Ania straci swój salon?

Przypominamy, że emisję premierowych odcinków "Klanu" TVP1 rozpocznie już 31 sierpnia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje