Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8968
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Stasia zazdrosna o Wandę!

Stasia (Kazimiera Utrata) popadnie w stres na wieść o tym, że cukiernik Wiesław (Jerzy Molga) zakochał się w tajemniczej Wandzi. A gdy ją pozna, przeżyje szok. Sprawdź, dlaczego!


Reklama

- Jako moim przyjaciołom pierwszym wam to mówię - usłyszeli w ubiegłym tygodniu od Wiesława Stasia i jej mąż Jeremiasz (Wincenty Grabarczyk). - Zakochałem się

- Bożesz ty mój! - taka była reakcja Stasi, po której Wiesław zaprosił przyjaciół do swojej cukierni, by przedstawić im piękną, atrakcyjną i do tego młodą Wandzię (Maria Gładkowska).

Nastąpi to w 2472. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 30 września).

Dodajmy, że Wiesław z nieskrywaną dumą zaprezentuje im swoją wybrankę serca Wandę, a następnie zaprosi Stasię i Jeremiasza na wspólny wieczór w teatrze. Wprawi tym w niemały kłopot panią Bałucką. Powód? Stasia uzna, że nie ma się w co ubrać!

- Jak się z Wandą poznaliśmy,  od razu przypadliśmy sobie do serca - oświadczy Wiesław.

- To prawda. Wiesio jest taki uroczy... - zawtóruje mu piękna Wandzia.

- I teraz myślimy, żeby sobie razem życie ułożyć... - doda podekscytowany cukiernik.

Tymczasem po powrocie do domu Stasia Bałucka przejrzy zawartość swojej szafy i zacznie narzekać, że nie ma co na siebie włożyć na wieczór w teatrze.

W związku z tym zabierze Jeremiasza na zakupy, żeby pomógł wybrać jej najładniejszą sukienkę. Niestety, zmierzy kilka fasonów, ale mężowi żaden nie będzie odpowiadał. Efekt?

Z powodu nieudanych zakupów w 2473. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 1 października) pójdzie do teatru w swojej starej sukience.

Tymczasem w holu powita ją Wanda ubrana w kreację, którą... Stasia chciała kupić przed południem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje