Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8872
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Stara miłość nie rdzewieje...

Ani rodzinne obowiązki, ani lojalność wobec bliskich nie powstrzymają bohaterów przed romansami. Okaże się, że wspomnienia sprzed lat są jak żar tlący się pod popiołem. Niewiele trzeba, by buchnął płomień...

Cudem odnaleziona po doznaniu amnezji Beata Chojnicka (Magdalena Wójcik) powoli zacznie odzyskiwać pamięć. Najpierw przypomni sobie swoje ogniste uczucie do Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski), ojca ich wspólnego syna Jasia (Paweł Grządziel).

Reklama

Jej uwadze umknie natomiast, że sama związana jest z Joachimem (Wojciech Dąbrowski), a Rafalski ma żonę Barbarę (Aldona Orman).

Pamięta tylko ich uczucie


Byli kochankowie ponownie nawiążą romans, choć początkowo Rafalski będzie się przed tym bronił, tłumacząc, że obydwoje są przecież w związkach i mają rodzinne zobowiązania.

Ale gdy Chojnicka obwieści, że tylko dla niego wróciła do Polski, bo przypomniała sobie, jak bardzo go kocha, Piotr skapituluje...

Razem studiowali


Dawne uczucie ożyje również w sercu Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger). Coraz intensywniej zacznie kręcić się wokół niego atrakcyjna dentystka Wiga (Dorota Kamińska), jego miłość z czasów studenckich.

Czy słomiany wdowiec zapomni u jej boku o żonie Krystynie (Agnieszka Kotulanka), która przebywa na leczeniu w Bostonie po zakażeniu meningokokami? Dość powiedzieć, że Pawełek (Julian Peciak) przyłapie tatusia na pocieszaniu cioci samotnej po przeprowadzce do stolicy.

Instynkt zdradzonej

A co stanie się ze zdradzaną przez Rafalskiego Barbarą? Natychmiast wyczuje, że jej mąż zaczął się jakoś dziwnie zachowywać. Postanowi zadziałać na niego seksapilem, ale sukcesu nie odniesie. Jednak wbrew temu, co sądzi jej mąż, Milecka wcale nie zostanie na lodzie.

Przypadkiem pozna Wacka (Krystian Modzelewski), domniemanego syna Feliksa (Jan Piechociński). Młody specjalista od wygłaszania mów pogrzebowych oczaruje ją swoim intelektem, a on będzie pod wrażeniem jej klasy.

A.IM.

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje