Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Śmierć i walka o dziecko u Lubiczów

Podczas uroczystej kolacji na Sadybie Beata (Magdalena Wójcik) oficjalnie poinformuje rodziców, że swoje plany życiowe wiąże z Rafalskim (Jacek Borkowski). Doda przy okazji, że chciałaby, aby Małgosia (Zuzia Nathusius) zamieszkała z nimi. Czy uda się jej odebrać córkę mężowi (Tomasz Bednarek)?


Reklama


Ujawniamy, że Beata i Piotr wybiorą się z wizytą do Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk) w 2528. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 21 stycznia).

- Czuję się, jakbym miał iść poprosić twoich rodziców o rękę - powie Rafalski. - A nie chcesz się ze mną ożenić? - zapyta ironicznie Beata.

- Dobrze wiesz, że nie o to chodzi... - wyjaśni Piotr. - Ale znamy się od tylu lat, a wybieramy jak na pierwszą wizytę.

- No bo w pewnym sensie to jest pierwsza wizyta - zauważy Beata.

- Naprawdę uważasz, że musimy im to mówić tak oficjalnie? - zapyta Rafalski. - Przecież i tak mieszkasz ze mną. Po co jeszcze oświadczać im, że zamierzasz się ze mną związać?

- Bo lubię jasne sytuacje i nie chcę żadnych niedomówień. 

- Ale wiesz... Oni nigdy za mną nie przepadali... - przypomni Piotr.

- Dlatego chciałabym, żeby nie mieli wątpliwości, że wiążę z tobą swoją przyszłość. I że liczę na ich pomoc w tym, żebym znów miała całą swoją rodzinę pod jednym dachem.

Co na to Chojniccy?

O ile Chojniccy spokojnie przyjmą wiadomość o tym, że Beata i Rafalski planują wspólne życie, o tyle żywo zareagują na komunikat, że Małgosia ma zamieszkać z nimi.

- Ale Jacek zajmował się nią przez ostatnie dwa i pół roku,  jak Beaty nie było... - przypomni Jerzy. - No wiem... Zabierać mu tak dziecko?

- Przecież nikt mu go nie będzie zabierał - wtrąci Rafalski. -  Będzie mógł widywać Małgosię, kiedy tylko będzie chciał.

- Ale rozumiesz chyba, że Jacek ma mocne argumenty przeciw tobie i nie będzie łatwo...  - oceni Chojnicki.

- Rozumiem, ale liczę, że mi w tym pomożecie - odpowie Beata.

- No oczywiście, bez dwóch zdań - zadeklaruje Elżbieta.

Joachim nie żyje!

Dobry nastrój zepsuje telefon z misji lekarskiej. Okaże się, że Joachim (Wojciech Dąbrowski), dotychczasowy partner życiowy Beaty, zmarł w szpitalu w Ugandzie. Borecka postanowi udać się do Berlina z nadzieją, że od kolegów doktora dowie się czegoś więcej o jego śmierci. Zacznie obwiniać się o to, że nie zdążyła mu powiedzieć o związku z Piotrem, choć przecież nie chciała prowadzić podwójnego życia ani go oszukiwać.

Tymczasem Barbara (Aldona Orman) odbierze przesyłkę z sądu z papierami rozwodowymi. Wściekła zadzwoni do Rafalskiego i będzie się odgrażać, że nie da mu rozwodu. W awanturę włączy się Jasiek (Paweł Grządziel). Oświadczy,  że nie chce, że ona była z jego ojcem.

Jak Jacek Borecki zareaguje na wiadomość, że Beata chce odebrać mu Małgosię? Czy da żonie rozwód?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje