Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8772
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Skruszony Bolek i... zakochana Małgosia!

Wiarołomny Bolek (Krzysztof Janczar) skapituluje i odda Heniutce (Małgorzata Sadowska) fermę, a sam postanowi wyprowadzić się z Woli Tureckiej. Z kolei Małgosia (Suzanna von Nathusius) zakocha się w nowym wufiście (Aleksander Sosiński).


Reklama


Ujawniamy, że w 2750. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 5 maja o godz. 17.55 w TVP1) Bolek zwierzy się doktorowi Lubiczowi (Tomasz Stockinger) się, że zemści się na Halszce (Jolanta Mrotek), bo to jej wina, że rozpada się jego małżeństwo z Heniutką! Paweł będzie uspokajał kuzyna. Poradzi mu, żeby raczej nie podejmował żadnych głupich decyzji pod wpływem emocji.

Chwilę później Bolek odbierze telefon od Heni, która zapyta go o rozwód.

- Skoro ty się nie zgadzasz na sądowe rozstanie, to ja zamieszkam z Krystianem (Przemysław Kapsa) w Woli Tureckiej! - zagrozi mu Heniutka.

Bolek zacznie się zastanawiać, czy powinien się zgodzić na propozycję Heni. Przecież tyle lat tworzył i rozbudowywał fermę! W końcu po przemyśleniach oświadczy żonie, że się zgadza. Niech zamieszka z Krystianem w Woli Tureckiej, a on sobie coś wynajmie.

Czy wielkoduszność Bolka sprawi, że Heniutka wybaczy mu skok w bok i zechce do niego wrócić?

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Tymczasem Pola (Kasia Jaworska) zwierzy się Małgosi, że jest zakochana. Przed szkołą będzie czekał jej wybranek Aleks (Kamil Zaręba), więc młoda Borecka sama ruszy do domu. Po kilku krokach przypadkiem wpadnie na chłopaka niosącego worek z piłkami.

Piłki rozsypią się po ulicy, a zauroczona Małgosia nie będzie mogła oderwać oczu od zabójczo przystojnego Adama. Nazajutrz na lekcji w-f nauczycielka przedstawi swojego zastępcę do wakacji. Okaże się, że to właśnie Adam, czyli chłopak, który wpadł wczoraj z piłkami na Małgosię.

Po lekcjach wuefista zaczepi Borecką i odprowadzi ją na przystanek. Koleżanki Małgosi ze zdziwieniem będą obserwowały tę sytuację...

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje