Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9676
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Serce w rozterce

Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) czeka trudny wybór. Pora na deklarację wobec Wigi (Dorota Kamińska) albo Barbary (Aldona Orman).


Reklama


Dębicka, która jest od kilku miesięcy w związku z wdowcem po Krystynie (Agnieszka Kotulanka), za namową Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) zdobędzie się w końcu na poważną rozmowę z ukochanym. Wygarnie mu, co myśli o jego nieustannych spotkaniach z Barbarą.

- Ona ci nie odpuści... - oceni realnie dentystka. - Nie robiłaby tego cyrku, gdyby wiedziała, że jesteśmy małżeństwem! Nie chcę żyć w ciągłym lęku, że przyjdzie jakaś Milecka i mi ciebie zabierze!

Na to jest za wcześnie!

W tym momencie Lubicz zrozumie, o co tak naprawdę chodzi Widze.

- Przepraszam cię, ale nie jestem jeszcze gotowy na kolejne małżeństwo - zareaguje dość nerwowo na sugestię Wigi.

Temat powtórnego ożenku ojca w szczerej rozmowie z nim poruszy rezolutny Pawełek (Julian Peciak).

- Byłem już raz żonaty. Z twoją mamą! - powie Lubicz, ale jego słowa wcale nie zniechęcą Pawełka do dalszego drążenia tematu.

- Ale to nie jest szczepionka! Można się żenić wiele razy - zgasi ojca chłopak, ale widząc jego zdenerwowanie, szybko doda: - Wiem, to nie moja sprawa. Pawełkowi nie będzie jednak dawać spokoju to, że ojciec wcale nie rozważa ślubu z uwielbianą przez niego Barbarą, mamą jego przyjaciela Pedra (Artur Sokólski).

- Ty wolisz ciocię Wigę... - powie chłopiec. - Ale gdybyś planował się ożenić, to zastanów się też nad ciocią Basią - zasugeruje po chwili.

Lubicz, skonsternowany tym, co właśnie usłyszał, nie będzie chciał kontynuować rozmowy z synem, ale Pawełek nie da za wygraną. - Pomyśl, ona ma teraz Topolino! - zacznie zachęcać tatę.

- No i co? - zapyta Paweł, by usłyszeć argument zdawałoby się nie do odrzucenia: - Gdybyś się z nią ożenił, Topolino znów by było nasze... Ale ja nic nie mówię. Ty tu rządzisz!

Mały intrygant


Pawełek nie poprzestanie jedynie na rozmowach z ojcem.

Do swojego pomysłu, by tato poślubił Barbarę zacznie też, używając podstępu, przekonywać swoje siostry. Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola (Kaja Paschalska) odbędą nawet z Lubiczem poważną rozmowę na ten temat!

Czy Paweł w końcu weźmie pod uwagę sugestie swego syna i zdecyduje się na ponowny ożenek?

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | Klan | Dorota Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje