Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Sensacja! Monice wpadnie w oko... bezręki malarz!

Przeżywająca kryzys wieku i kobiecości Monika (Izabela Trojanowska) nieoczekiwanie zauroczy się bezrękim malarzem Tadeuszem Miklasińskim (Grzegorz Kowalczyk). Sprawdź, co z tego wyniknie?


Reklama


Przypomnijmy, że poznanie atrakcyjnego biznesmena Jakuba Zadrożnego (Michał Chorosiński) sprawiło, że Monikę dopadła frustracja. Powód? Przystojny mężczyzna w ogóle nie zainteresował się nią jako kobietą. Uznała, że się postarzała i trzeba coś z tym natychmiast zrobić. Załamana rzuciła się w wir zabiegów medycyny estetycznej.  

Tymczasem w 2620. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w środę 8 października) na drodze Moniki stanie bezręki artysta-malarz tworzący nogami i ustami.  Niespodziewanie zrobi na niej piorunujące wrażenie.  

Tego dnia Monika spotka się z producentem telewizyjnym w sprawie nagrywania programu kulinarnego w Rosso. W barku zauważy malarza, który akurat będzie czekał na Martę (Edyta Herbuś). Od razu zorientuje się, że artysta jest przygnębiony po krótkim spotkaniu ze śliczną kobietą. Intuicja jej nie zwiedzie - Miklasiński rzeczywiście skrycie wzdycha do Marty!

Monika przywita się z Tadeuszem i zaprosi do swojej restauracji. Uwadze Gabrieli (Laura Łącz) nie ujdzie, że jej wspólniczka jest bardzo nim zainteresowana.

- To wyjątkowo miły i wrażliwy człowiek - tak Monika opisze malarza przyjaciółce. - Zupełnie inna natura niż Feliks (Jan Piechociński)!

Miklasiński przyzna się Monice do swojej naiwności. Marta zaproponowała mu nakręcenie filmu o nim, a on od razu zaczął myśleć sobie nie wiadomo co!

- Proszę sobie wyobrazić, co za temat! Bezręki malarz i to w dodatku dobry! Jak nic posypią się nagrody! A za co? Za małpią zręczność kaleki pokazaną ku uciesze gawiedzi - skomentuje przygnębiony artysta.

- Zła lokata uczuć - oceni Monika. - Prawdę mówiąc, sama się na tym kilkakrotnie przejechałam. Po prostu tak się czasem zdarza i trzeba się z tym pogodzić.

Po tych słowach Miklasiński dojdzie do wniosku, że on i Monika mają wiele ze sobą wspólnego. Na dodatek ona zaproponuje mu, by wystawił w Rosso swoje obrazy.  Od tej pory będą się częściej spotykać.

Feliks może zacząć się już bać, bo romans Moniki i Tadeusza wisi w powietrzu!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje