Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Samobójstwo z miłości u Lubiczów

Julka (Katarzyna Ucherska), córka Arkadiusza (Daniel Olbrychski), postanowi targnąć się na swoje życie. Powód? Nieszczęśliwa miłość. Poznaj szczegóły!Reklama

Ujawniamy, że w 2727. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 30 marca o godz. 17.55 w TVP1) Maciek (Piotr Swend) z samego rana wpadnie z drobną sprawą do Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Od razu zauważy różę znalezioną w piątek przy samochodzie. Podpowie siostrze, że to pewnie od Julki.

Bożenka zacznie drążyć temat, czym tylko rozdrażni Miłosza (Konrad Darocha). Intuicja podpowie jej, by zadzwonić do koleżanki i umówić się na spotkanie. Tyle że Julka stwierdzi, że jest zmęczona po powrocie z Poznania od mamy i chce być teraz sama. Na wiadomość o tym jej ojciec Arkadiusz  mocno się zmartwi.

Tymczasem w 2730. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 2 kwietnia o godz. 17.55 w TVP1) Bożenka zacznie namawiać Miłosza, żeby wpadli tego dnia do Nowikówny. O dziwo, mąż  nie da się do tego przekonać, co od razu zwróci jej uwagę.

A jeszcze w tym samym odcinku Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) dowie się od Nowika, że jego córka jest w szpitalu, bo próbowała odebrać sobie życie.

Zdradzamy, że w 2731. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 7 kwietnia o godz. 17.55 w TVP1) Bożenka zacznie głośno analizować powody, które mogły popchnąć Julkę do próby samobójczej. Miłosz nie zechce zagłębiać się w temat. Będzie starał się wszystko zwalić na jej depresję.

Za to rozżalony Arkadiusz poskarży się Grażynce. Nie zawiadomił byłej żony (Grażyna Strachota), bo nie chce jej martwić, ale samemu ciężko mu unieść ten ciężar.

- Nie wiem, jak pomóc własnemu dziecku - zwierzy się Lubiczowej muzyk.

W końcu Nowik wprost zapyta córkę, czy targnęła się na życie, żeby ukarać jego i matkę za rozwód. Julka zaprzeczy.

- To z powodu mężczyzny, w którym się zakochałam, a który nigdy ze mną nie będzie - wyzna dziewczyna ojcu.     

Czy Bożenka dowie się, że mężczyzną, w którym zakochała się Julka i z powodu którego chciała umrzeć, jest jej mąż Miłosz?

 

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje