Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": "Rozgrzewka, taniec i rozciąganie"

Agnieszka Kaczorowska bardzo chwali sobie współpracę z Rafałem Maślakiem i nie kryje satysfakcji z tego, że jest instruktorką najprzystojniejszego Polaka. Aktorka przyznaje, że co prawda początki Mistera Polski na parkiecie nie należały do najłatwiejszych, ale jej partner jest ambitny i - jak zapewnia - obydwoje dołożą wszelkich starań, by powalczyć o Kryształową Kulę.


Reklama

-  Cieszę się z tego zestawienia. Na sali zachowuję pełny profesjonalizm, a co będzie dalej, zobaczymy. Bardzo się cieszę, że Rafał jest takim, a nie innym człowiekiem, z którym się świetnie dogaduję i z którym mogę porozmawiać o wszystkim. Fajnie przy tym, że jest przystojny, bo po prostu bardzo dobrze będzie wyglądał na parkiecie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka.

Aktorka przyznaje, że konkurencja jest bardzo duża i trzeba włożyć wiele pracy, by nie wypaść gorzej niż inne pary.

- Dużo trenujemy. Parę godzin dziennie i to codziennie grzejemy na sali. W tym treningu jest wszystko, bo jest rozgrzewka, taniec i rozciąganie, więc ćwiczenia są kompleksowe. Bardzo dobrze sobie radzi, jest ambitny i pracowity, słyszy muzykę, a to najważniejsze. Już całkiem dużo potrafi - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że już teraz zapoznaje partnera z różnymi stylami tańcami, bo jak ruszy program, to z odcinka na odcinek będzie mało czasu na przygotowania. Aktora zdradza też, z czym Mister Polski ma największe problemy na parkiecie.

- Jest bardzo mocno umięśniony. Te mięśnie super wyglądają, czasem jednak trochę przeszkadzają, bo to nie do końca te mięśnie, które są potrzebne w tańcu. Przez nie jest trochę sztywny, dlatego musimy to ciało rozluźnić i uelastycznić, stąd ćwiczenia na rozciąganie. Już widzę, że to procentuje, bo jego ciało daje teraz więcej możliwości, sprawniej się porusza - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Jesienna edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" startuje 5 września o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Rafał Maślak | Klan | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje