Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9675
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Rodzina zastępcza u... Lubiczów

Barbara (Aldona Orman) złoży Pawłowi (Tomasz Stockinger) nieoczekiwaną, acz bardzo oryginalną propozycję. Uczyni to przy okazji wyjaśniania chirurgowi plastycznemu, dlaczego tak bardzo zależy jej na prelekcjach z jego udziałem. Poznaj szczegóły!


Reklama


- Proszę się nie stresować - uprzedzi Lubicza Milecka w 2703. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 20 lutego o godz. 17.55 w TVP1).

- To żadna matrymonialna propozycja.  Nic z tych rzeczy. Chodzi o pana i mojego syna Pedra (Antoni Sokólski). Odkąd zaprzyjaźnił się z pańskim Pawełkiem (Julian Peciak), to już nie ten sam chłopiec. Cieszę się z tego, bo nikogo tak nie kocham jak jego. Jakoś niedawno Pedro powiedział że chciałby mieć takiego tatę jak  pan i takiego brata jak Pawełek, chociaż na chwilę.

W tym momencie Barbara wyda się absolutnie szczera, a Paweł w samarytańskim odruchu położy swoją dłoń na jej dłoni.

- Po prostu te trzy, może cztery weekendy z prelekcjami, będą w jednym z naszych  hoteli nad Zalewem Zegrzyńskim - wyłuszczy Milecka swój plan.

- W pięknym miejscu. Pomyślałam, że można by zabrać chłopców. Spędziliby ze sobą więcej czasu. Jest gdzie spacerować, jest plac zabaw, basen. A przy okazji my moglibyśmy, przez chwilę, być dla nich taką rodziną zastępczą. Chodzi mi tylko o tę atmosferę. O to, żeby Pedro miał szansę poczuć, jak to jest, kiedy jest dwoje dorosłych i są dzieci... Przepraszam. Wiem, że to naiwne, głupie... Nikt nie zastąpi ojca, którego on nie ma.

- Ani matki, której nie ma mój syn... - doda Paweł.

Jaka będzie ostateczna decyzja doktora Pawła Lubicza w sprawie prelekcji na temat medycyny estetycznej?

I czy zgodzi się stworzyć razem z Barbarą Milecką rodzinę zastępczą dla Pawełka i Pedra?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje