Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Przystojny model zawróci w głowie Kamili?

Miłosz (Konrad Darocha) przedstawi Kamili (Martyna Kowalik) bardzo atrakcyjnego modela. Chojnicka poprosi przystojniaka, by poszedł z nią na ślub jej byłego chłopaka. W roli Borysa zobaczymy Bartosza Wagę – aktora znanego z „Majki” i „Szpitala”, który rok temu był jednym z finalistów konkursu Mister Polski 2015.

W 3026. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 29 listopada o godzinie 18.00) Kamila odwiedzi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) i zwierzy się jej, że bardzo chciałaby iść na ślub Norberta (Jakub Świderski), ale nie ma z kim!

Reklama

- Sama nie pójdę, bo będę wyglądała na przegraną. Ale jak znajdę jakiegoś super przystojniaka, to przynajmniej pokażę Norbertowi, że mnie ten jego ślub nie rusza! I że nie on jeden na świecie! - stwierdzi Kamila i doda, że - niestety - nie zna żadnego chłopaka, na widok którego wszyscy stanęliby z wrażenia jak wryci...

- U mnie na wydziale wszyscy niby przystojni, ale jak ich przymierzyć do Norberta, to żaden mu od pięt nie dorasta. A ja chcę przyjść z kimś, kto będzie wyglądał lepiej od niego - powie.

Rozmowę dziewczyn przerwie Miłosz, który wejdzie do pokoju i zakomunikuje żonie, że za chwilę przyjdzie do niego młody aktor i model.

- Właśnie... Jakiś aktor by mi się przydał - westchnie Kamila.

- Nie poznałbyś mnie z kimś? - zapyta Miłosza, a on żachnie się, że nie prowadzi agencji towarzyskiej.

- Przecież większość z nich ma jakieś dziewczyny, żony... Internet i gazety od razu wzięłyby was na języki! Żaden by nie ryzykował, chyba że za dobre pieniądze - stwierdzi Kazuń, ale pozwoli Kamili rzucić okiem na zdjęcia chłopaka, któremu niedawno robił sesję.

- Zawodowy model. Dostał niewielką rólkę u nas w serialu - powie, podając fotografie kuzynce żony.

Kamila i Bożenka wręcz nie będą mogły oderwać oczu od zdjęć, bo widoczny na nich mężczyzna okaże się naprawdę wyjątkowym przystojniakiem.

- Biorę go! - krzyknie Chojnicka.

Kilka minut później Borys wkroczy do salonu Kazuniów. Model poprosi Miłosza, aby rozłożył mu płatność za zdjęcia na raty.

- Dam ci całe portfolio za pierwszą ratę, jeśli się zgodzisz pomóc Kamie - usłyszy od męża Bożenki.

- Potrzebuję faceta na ślub mojego chłopaka... - od razu wytłumaczy mu Kama.

Borys zastanowi się przez chwilę i wypali, że zgadza się zagrać chłopaka Chojnickiej, ale nie za pieniądze...

Jaką propozycję przystojny aktor złoży Kamili? Czy dziewczyna zgodzi się umówić z nim na prawdziwą randkę? Czego dowie się o swym nowym znajomym i czy - gdy lepiej go pozna - zaryzykuje pójście z nim na ślub Norberta?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje