Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6817
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Pierwszy poważny kryzys w małżeństwie Maćka i Martynki

Po powrocie z Kanady Maciek (Piotr Swend) zamieszka wraz z żoną u teściowej. Wkrótce okaże się, że w jego małżeństwie z Martynką (Natalia Antoszczak) nie dzieje się dobrze. Chłopak zwierzy się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że ukochana ciągle się z nim kłóci...

Grażynka będzie niepocieszona, gdy Maciek po powrocie z Kanady oznajmi jej, że on i Martynka zamierzają zamieszkać u Czerskiej (Joanna Pałucka).

Reklama

- Muszę się do tego przyzwyczaić, że dzieci są już dorosłe... Że zaczynają własne życie - powie matka chłopaka Leokadii (Katarzyna Skolimowska).

Tymczasem Maciek postanowi zatrudnić Martynkę w swojej preclowni. Uzna, że jego żona sprawdzi się za ladą lepiej niż Kasia (Julia Królikowska). Podziękuje siostrze za to, że zastępowała go, gdy był w Kanadzie, po czym ją zwolni... Szybko jednak pożałuje swojej decyzji.

Pewnego dnia Maciek odwiedzi matkę. Grażynce wystarczy jedno spojrzenie w oczy syna, by zorientować się, że coś bardzo go zdenerwowało.

- Nie będę siedział w preclowni! - oznajmi jej chłopak, a na pytanie, co się stało, odpowie, że pokłócił się z Martynką.

- Nie chcę z nią gadać. Wkurza mnie, bo mnie nie słucha - stwierdzi.

- Nie możesz jej zostawiać na pastwę losu. Przecież to nie jest twoja koleżanka czy znajoma. To jest twoja żona - przypomni mu Leopold (Grzegorz Wons).

Maciek zwierzy się ojczymowi i Leokadii, że czasami ma dość Martynki, a wręcz wydaje mu się, że niepotrzebnie się z nią ożenił.

- W małżeństwie trzeba dbać o siebie nawzajem, pomagać sobie - powie Kwapisz.

- Idź do niej - poradzi Maćkowi.

- Nie! - usłyszy.

Leopold ostrzeże chłopaka, że w preclowni pod jego nieobecność może zjawić się ktoś, kogo nie chciałby tam nigdy widzieć...

- Choćby ten... ten, co kiedyś podrywał Martynę. Co będzie, jak zabierze ze sobą nie tylko precla? - zapyta.

Maciek natychmiast się pożegna i pobiegnie do preclowni. Czy pogodzi się z Martynką?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje