Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Pierwsze nieporozumienie Grażynki i Leopolda

Między Grażynką (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) a jej nowym adoratorem Leopoldem (Grzegorz Wons) dojdzie do pierwszego nieporozumienia. Sprawdź, w jakiej kwestii!


Reklama


Ujawniamy, że w 2684. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 23 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) Grażynka pochwali się koleżance z pracy, że Leopold zaprosił ją do klubu. Razem zaczną się zastanawiać , jak powinna się ubrać na tę okazję.

W efekcie wdowa po Ryśku (Piotr Cyrwus) wystroi się seksownie i elegancko. Tyle że kiedy pan Kwapisz wpadnie po nią, okaże się, że chodziło o... klub sportowy i trening tenisa stołowego.

- Gotowa? - zapyta Kwapisz.

- Wydawało mi się, że tak, ale teraz to już nie wiem - usłyszy w odpowiedzi.

W tym momencie Leopold przyjrzy się Lubiczowej ze zdziwieniem i domyśli się, o co chodzi.

- Właściwie dla mnie "klub" oznacza tylko klub sportowy - powie Poldek. - Ale faktycznie, przecież teraz jest tyle różnych klubów...

- Koleżanka doradziła mi, żebym ubrała się tak, żeby pasowało do każdego miejsca - zwierzy się Grażynka. - Ping-ponga nie przewidziała.

Szczęśliwie bardzo szybko uda się wyjaśnić zabawne nieporozumienie. Lubiczowa błyskawicznie przebierze się w sportowy strój i będzie gotowa do wyjścia na tenisa stołowego. Wieczór okaże się niezwykle udany. Jeden jeden w setach - taki będzie wynik meczu między Grażynką a Poldkiem.

- Widać, że masz sportowe zacięcie - pochwali Kwapisz. - Nie każda dziewczyna woli męczący trening od kolacji w eleganckiej restauracji.

- To nie są miejsca gdzie czuję się swobodnie - wyzna wdowa. - Chciałam, żebyś to wiedział... Nie chcę niczego udawać...

- Grażynko, nie chcę, żebyś cokolwiek udawała, bo wtedy ja też musiałbym udawać - odpowie Poldek.

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje