Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Paulina wprowadzi się do Jacka?

Borecka (Ewa Kania) w końcu doceni Paulinę (Natalia Rewieńska)! Powie Gabrieli (Laura Łącz), że dziewczyna świetnie sobie radzi w roli opiekunki Agatki... Wilczyńska zdradzi Zofii, że jest niemal pewna, iż Jeżewska ma chrapkę na Jacka (Tomasz Bednarek) i chce się do niego wprowadzić razem ze swoim synkiem.

W 3320. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 5 czerwca o godzinie 18.00) Borecka i Wilczyńska spotkają się w mieszkaniu Jacka, by spędzić trochę czasu z Agatką, a przy okazji poplotkować o opiekunce ich wspólnej wnuczki.

Reklama

- Wiesz, zaczynam doceniać panią Paulinę - powie Zofia Gabrieli.

- Nie było mnie tu jakiś czas, a tu dom pięknie posprzątany - nie tylko po wierzchu, ale też w szafach, szafkach... - stwierdzi, rozglądając się po lśniącym czystością mieszkaniu syna.

- To mnie właśnie martwi. Miała się zajmować dzieckiem, a zachowuje się jak gospodyni. Robi rzeczy, o które nikt jej nie prosi - westchnie Wilczyńska i doda, że uważa, iż Paulina za wszelką cenę chce się przypodobać Jackowi.

Zofia stanie w obronie dziewczyny, ale Gabriela nie będzie chciała jej słuchać. Poinformuje Borecką, że Paulina i ojciec Agatki stają się sobie coraz bliżsi...

- Wczoraj po powrocie z pracy Jacek przywitał ją pocałunkiem w policzek. To daje do myślenia... Nie wiedział, że tu jestem, a ona nie zdążyła go uprzedzić - powie.

Zofia zaniepokoi się i obieca Wilczyńskiej, że porozmawia z synem.

- Ona się tu wprowadzi na stałe, z dzieckiem! I to szybciej niż się spodziewasz - wypali Gabriela, która wciąż nie będzie w stanie pogodzić się z myślą, że miejsce jej zmarłej córki może zająć u boku Jacka inna kobieta.

Kilka godzin później, gdy Borecki wróci z pracy, matka wprost zapyta go, co tak naprawdę łączy go z Pauliną.

- Czuję, że coś się między wami zmieniło - stwierdzi.

- Chyba, mamo, za dużo czasu spędziłaś z moją teściową - zażartuje Jacek i zmieni temat, wyraźnie dając Zofii do zrozumienia, że nie chce rozmawiać o Jeżewskiej.

Czy sprawdzą się przypuszczenia Gabrieli i opiekunka Agatki zamieszka z Boreckim? Przekonamy się o tym dopiero po wakacjach...  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje