Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Paulina Holtz wystartuje w ultramamratonie!

Wśród gwiazd zapanowała moda na ściganie się w maratonach. Im większy dystans - tym lepiej. Wszystkich na głowę chce pobić gwiazda "Klanu"!
Trudno znaleźć gwiazdę, która nie zakłada dziś sportowych butów by pobiegać. Do tego grona należy również serialowa Agnieszka z "Klanu". Przyznać trzeba jednak, że do grona biegaczy dołączyła niedawno. Ale jak na nowicjuszkę przystało, Agnieszka jest bardzo ambitna i wyznacza sobie cele, o których inni nawet nie śnią!

Reklama

- Jak wkręciłam się w bieganie? To było zaledwie rok temu - wspomina aktorka w rozmowie z "Claudią". - Mój kumpel Rafał biegał i postanowiłam do niego dołączyć. Rafał myślał, że szybko wymięknę, ale jestem zawzięta. Pięć kilometrów na początek? Proszę bardzo. Siedem? Nie ma sprawy! Zdecydowałam, że chcę mieć trenera, który mnie nauczy, jak biec dalej i szybciej. Potem było 10, 20, 30 kilometrów i wreszcie pierwszy maraton w Barcelonie.

Nic dziwnego, że Agnieszka ma apetyt na więcej... Gwiazda planuje wziąć udział w morderczym wyścigu:

- Teraz moje bieganie to wielka radość i ciężka harówka. Już nie mam wymówki, że boli, że pada, brakuje czasu, siły. Jest trening, trzeba biec. Ale lubię wyzwania! Już mam motyle w brzuchu na myśl, że kiedyś wystartuję w ultramaratonie. Przebiec ponad 50 kilometrów to będzie coś! - cieszy się Paulina.

Żeby nie było tak miło: aktorka mówi też szczerze o tym, że bieganie ma również swoje ciemne strony:

- Kiedy po treningu rzucam mokre ciuchy na podłogę w łazience, to najczęściej słyszę: "Oeeezu, wrzuć to szybko do pralki". Nie zawsze jest zrozumienie dla mojej pasji! - śmieje się gwiazda "Klanu".

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje