Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13090
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Ola pomoże Czesi w jej walce z mężem o Anię!

Czesia (Anna Powierza) wyzna Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że musi znaleźć sobie dobrego adwokata, bo czeka ją nie tylko trudny rozwód, ale też sądowa batalia z Darkiem (Dariusz Lewandowski) o... Anię (Marta Rostkowska). Ciotka poradzi jej, by - zanim zdecyduje się wydać pieniądze na prawnika - porozmawiała z Olą (Kaja Paschalska).

Darek wprost oskarży Czesię o rozbicie ich małżeństwa i zapowie, że nigdy nie odda jej Ani. Kurzawska postanowi walczyć o dziewczynę, którą przecież kocha i traktuje jak własną córkę. Dojdzie jednak do wniosku, że sama nie da sobie rady i zdecyduje się zatrudnić adwokata. Powie o tym Grażynce...

- Porozmawiaj z Olą Lubicz - poradzi jej ciotka.

- Ola nie jest adwokatem - westchnie Czesia.

- Ale pracuje w kuratorium. Z prawnikami. I widziała dziesiątki rozwodów. Będzie wiedziała, co robić - stwierdzi Grażyna.

Reklama

Jeszcze tego samego dnia Czesia zjawi się u Olki.

- Już od jakiegoś czasu nie układa nam się z Darkiem... - zacznie.

- Postanowiliśmy się rozwieść, ale Darek chce przeprowadzić rozwód z orzeczeniem o winie - wyszepcze.

- Dlaczego? Po co mu to? - zdziwi się Ola.

Czesia opowie jej o Ani.

- Jej matka nie żyje, ja jestem... jakby macochą, ale jesteśmy bardzo związane. Ania się boi, że po rozwodzie nie będziemy mieszkać razem - powie.

Ola wytłumaczy Kurzawskiej, że Darek bardzo się myli, jeśli myśli, że zwiększy swoje szanse na opiekę nad Anią, jeśli dostanie rozwód z orzeczeniem o jej winie...

- Sąd bierze pod uwagę zdanie dziecka. Zwłaszcza dziecka w takim wieku jak Ania... Może się okazać, że to ty jesteś lepszym opiekunem dla piętnastoletniej dziewczyny - stwierdzi i poradzi Czesi, by jeszcze raz szczerze porozmawiała z Darkiem.

- Czy on wie, że adwokaci wyciągną wam w sądzie wszelkie brudy? Wszystko... Z detalami! Znienawidzicie się! - ostrzeże zdesperowaną Kurzawską.

Czy Ola przekona Czesię, by dla dobra Ani dogadała się z mężem w sprawie opieki nad córką? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy