Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 12379
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Odcinek 4008. Bójka o Kasię!

W 4008. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w poniedziałek 30 maja o godz. 17.55 w TVP1) dojdzie do przypadkowego spotkania Dominika (Emil Lipski) i Kacpra (Wacław Warchoł). Marynarz postanowi dobitnie wyjaśnić rywalowi, by raz na zawsze dał spokój jego dziewczynie Kasi (Julia Królikowska).

Wkrótce Kasia poinformuje swoją mamę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że Dominik wypływa na prawie dwumiesięczny rejs. Grażynka zaproponuje, by zjadł z nimi kolację pożegnalną.

- Nie przepadasz za nim - zdziwi się Kasia.

"Klan": Odcinek 4008. Grażyna zaakceptuje Dominika!

- Tym razem zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. To miły i dobry chłopak... Ja tylko myślę o jego pracy - usłyszy w odpowiedzi.

- Całkiem nieźle płatnej - wtrąci Lubiczówna.

- Ale z dala od domu, od rodziny... - zauważy Grażynka.

- Na razie nie skupiamy się na zakładaniu rodziny... A co będzie dalej, zobaczymy.

Reklama

- Kochanie dla mnie najważniejsze jest, żebyś ty była szczęśliwa... Jeśli będziesz szczęśliwa z Dominikiem, w pełni to zaakceptuję - zapewni żona Leopolda (Grzegorz Wons).

Niespodziewanie w barku Lubiczówny zjawi się skruszony Kacper. Przeprosi za ostatnie wyskoki i zacznie przekonywać, że powinni do siebie wrócić.

- Nie mam zamiaru utrzymywać z tobą żadnego kontaktu. Żadnego! - uświadomi mu Kasia.

- Po co takie deklaracje? Może popełniłem kilka błędów, ale ludzie się zmieniają, zwłaszcza pod wpływem nieszczęścia... A ja czuję się nieszczęśliwy... Teraz, kiedy jestem sam, ty w zasadzie też...

- Jeśli ci się wydaje, że za każdym razem, kiedy będziesz miał problem, ja będę na każde twoje zawołanie, to się grubo mylisz! - przerwie mu zdenerwowana Kasia.

Niespodziewanie w barku zjawi się Dominik, który postanowi dobitnie wytłumaczyć natrętnemu rywalowi, żeby odczepił się od jego dziewczyny. Podejdzie do niego i chwyci go za kurtkę przy karku.

- Puszczaj! - syknie Kacper.

- Pożegnaj się ładnie z panią. Już cię raz ostrzegałem i więcej nie będę taki miły... Jeżeli jeszcze raz cię zobaczę za blisko mojej dziewczyny, to... - Dominik nachyli się do Kacpra i szepnie mu do ucha coś, po czym ten pójdzie w swoją stronę.

"Klan": Odcinek 4008. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 4008. odcinek sagi rodu Lubiczów zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja o godz. 17.55 w TVP1).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL