Reklama

"Klan": Odcinek 3901. Młody Lubicz zaliczy wpadkę tuż przed maturą!

W 3901. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w poniedziałek 13 grudnia o godz. 17.55 w TVP1) Zuzka (Zofia Świątkiewicz) namówi Pawełka (Julian Peciak), by – zamiast do szkoły – poszedł z nią na wagary. Los sprawi, że młodzi wpadną w parku w ręce straży miejskiej i zostaną ukarani mandatem za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym!

Rankiem Pawełek będzie zmierzał do szkoły na ważny test z matematyki. Nieoczekiwanie drogę zastąpi mu Zuzka i zaproponuje wagary.

- Mam sprawdzian z matmy, nie mogę...- odpowie junior.

- Możesz, tylko nie chcesz - stwierdzi Zuzka.

- Spacery są zdrowe, dotlenisz się - doda.

- Przed maturą jest słabo z nieobecnościami, Zuzka... Sama zobaczysz - odpowie Lubicz.

- Jak będziesz miał szczęście, spadnie ci na głowę szyszka i... zostaniesz nowym Archimedesem - zaśmieje się nastolatka.

"Klan": Odcinek 3901. Pawełek i Zuzka zostaną przyłapani w parku na gorącym uczynku!

Młody Lubicz stoczy ciężką walkę z samym sobą i ostatecznie ulegnie przebojowej dziewczynie. W parku Zuzka wyciągnie puszkę piwa. Chwilę później jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zjawi się... straż miejska.

Reklama

Jeszcze tego samego dnia Wiga (Dorota Kamińska) będzie segregowała ubrania do prania. W kurtce Pawełka znajdzie mandat karny za picie alkoholu w miejscu publicznym...

Oczywiście o wyskoku syna dowie się Paweł (Tomasz Stockinger), który nie będzie mógł pojąć, jak Pawełek wpadł tak niedorzeczny pomysł, żeby wybrać się na wagary tuż przed maturą? Wiga zasugeruje, żeby nie przesadzał. Również Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) uzna, że Paweł źle ocenia juniora. Agnieszka (Paulina Holtz) od razu zawyrokuje, że w ogóle nie chodziło o kumpli, tylko o dziewczynę...

"Klan": Odcinek 3901. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3901. odcinek sagi rodu Lubiczów zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 grudnia o godz. 17.55 w TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje