Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10121
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Nowy mężczyzna w życiu Zyty?

Po powrocie z Mediolanu Zyta (Magdalena Stam) dostanie od Rutki (Zbigniew Suszyński) propozycję założenia wspólnej firmy. Zanim jednak zgodzi się przyjąć ofertę byłego kochanka, postanowi dokładnie przyjrzeć się podsuniętej jej do podpisania przez Rutkę umowie. Na jej drodze niespodziewanie pojawi się przystojny prawnik...


ReklamaMichał (Daniel Zawadzki) nie będzie zadowolony z tego, że jego żona znowu spotyka się z Rutką. Zdenerwuje się, gdy Zyta zakomunikuje mu, że Rutka złożył jej ofertę założenia wspólnej firmy. Michał od razu uzna, iż jego były rywal chce oszukać Zytę.

- Dobrze wiesz, do czego on jest zdolny! - powie żonie.

- Wiem. I właśnie dlatego nie wpakuję się teraz w kłopoty - zapewni zdenerwowanego Michała Zyta.

Na szczęście przed podpisaniem umowy, jaką dostała od swego przyszłego wspólnika, Zyta postanowi pokazać dokument Michałowi, a on - po dokładnym jej przeczytaniu - uzna, że umowa jest... podejrzana. Znajdzie nawet w niej niepokojący zapis, którego konsekwencje mogłyby być bardzo nieprzyjemne dla Zyty. Poradzi żonie, by skonsultowała się z prawnikiem i - jeśli rzeczywiście myśli o robieniu interesów z Rutką - przygotowała projekt własnej umowy.

Prawnik Jan Blumert (Piotr Dąbrowski), którego Zyta pozna w kancelarii wuja Stefana (Jerzy Kamas) i do którego zdecyduje się udać po poradę, okaże się przystojnym, niezwykle inteligentnym i szarmanckim mężczyzną. Zrobi na Zycie wielkie wrażenie, a w dodatku nie będzie ukrywał, że nowa klientka jest w jego typie i bardzo mu się podoba! Zyta i Jan po prostu wpadną sobie w oko od pierwszego wejrzenia!

- Osoba, która przygotowała tę umowę, chce mieć decydujący głos w ramach planowanego przedsięwzięcia - usłyszy Zyta, gdy prawnik przeczyta dokument, jaki dostała od Rutki.

- Podejmę się przeformułowania tej umowy tak, by pani firmie nie groziło nic złego - doda Jan i zaprosi Zytę na kolejne spotkanie w kancelarii, a ona odwdzięczy mu się urzekającym i zalotnym uśmiechem...

Jak spotkanie z przystojnym prawnikiem wpłynie na zachowanie Zyty w stosunku do... męża? Czy Michał będzie miał powody, by znów być zazdrosnym o żonę?

Jana Blumerta, który niespodziewanie pojawi się w życiu Zyty, poznamy już 16 grudnia podczas emisji 2515. odcinka "Klanu".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje