Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Nowa twarz u Lubiczów. To córka znanej aktorki!

Wkrótce z Suwałk przyjedzie do Warszawy młodsza siostra Borysa (Bartosz Waga) - zbuntowana przeciwko całemu światu nastolatka, która już pierwszego dnia w stolicy wymknie się mającej się nią zaopiekować Kamili (Martyna Kowalik) i przepadnie jak kamień w wodę. W roli 15-letniej Zuzki, która pojawi się w "Klanie" na początku grudnia, zobaczymy Zofię Świątkiewicz - córkę Joanny Kurowskiej.

Zwariowana Zuza w "Klanie" nie jest pierwszym serialowym wcieleniem 19-letniej Zofii Świątkiewicz. Utalentowana córka Joanny Kurowskiej, która właśnie rozpoczęła studia na wydziale aktorskim łódzkiej filmówki, w 2019 roku zagrała w jednym z odcinków "O mnie się nie martw" - była wtedy przed maturą, ale doskonale wiedziała, że po ukończeniu liceum chce iść w ślady swej sławnej mamy. 

Reklama

Tym, że Zosia pokonała na egzaminach na studia ponad tysiąc konkurentek i konkurentów, Joanna Kurowska od razu pochwaliła się w sieci. "Startowało 1380 osób, przyjęto 22" - napisała na Instagramie, informując o sukcesie córki.

Wkrótce po tym, jak Zofia Świątkiewicz znalazła swe nazwisko na liście przyjętych do  Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, młodziutka aktorka dostała propozycję dołączenia do obsady "Klanu". Przyjęła ją bez wahania i na początku października pojawiła się na planie jako Zuzanna Ostrowska. 

Zuza zawita do Warszawy, by - jak powie Borysowi - jakoś wypełnić sobie czas, kiedy jej szkoła jest zamknięta. Kamila nie będzie zachwycona tym, że ma się zająć młodszą siostrą ukochanego...

- Mama ledwo z nią wytrzymuje - powie Chojnickiej narzeczony.

- I dlatego wysłała ją do nas na wczasy - westchnie Kama, ale obieca Borysowi, że zaopiekuje się Zuzką.

Już pierwszego dnia pobytu w Warszawie Zuzanna zginie w galerii handlowej. Na szczęście nie stanie się jej nic złego. Kiedy w końcu zjawi się w mieszkaniu Kamy i Borysa, okaże się, że jest... kompletnie pijana!

- Najważniejsze, że się znalazła - zbagatelizuje problem Chojnicka.

Dopiero następnego dnia Zuza powie bratu, że spotkała znajomych i po prostu wyskoczyła z nimi na piwo.

Zdradzamy, że Zuzka na dłużej zagości w życiu Kamili i Borysa i wywróci je do góry nogami... Niewykluczone, że grająca zwariowaną nastolatkę Zofia Świątkiewicz będzie miała okazję spotkać na planie swoją sławną mamę, Joannę Kurowską, która w najdłużej emitowanym polskim serialu wciela się w Lutosławę Bąk. Zuza będzie bowiem częstym gościem na Sadybie...

Emisję odcinków "Klanu" z udziałem Zofii Świątkiewicz TVP1 rozpocznie w środę 9 grudnia. Jako pierwsi publikujemy zdjęcia serialowej Zuzy! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje