Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Nowa miłość Bolka?

W życiu hodowcy drobiu Bolka Kazunia (Krzysztof Janczar) pojawi się nowa kobieta, dla której straci głowę. Okaże się, że będzie to Barbara Milecka (Aldona Orman).


Reklama


Zdradzamy, że w 2767. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 28 maja o godz. 17.55 w TVP1) Paweł (Tomasz Stockinger) i Barbara wybiorą się razem do Topolina. Lubicz zabierze w roli przyzwoitki swojego kuzyna Bolka, który już od pierwszej chwili będzie oczarowany Milecką.

- Miło mi - powie na powitanie zachwycony Kazuń. - Bardzo się cieszę, że będę mógł odbyć tę podróż w tak uroczym towarzystwie.

Po powrocie do Warszawy Bolek zagada Pawła na temat pani Barbary. Podziękuje mu za to, że poznał go z szalenie interesującą kobietą.

- Nie da się koło niej przejść obojętnie - oceni Kazuń. - Słuchaj, Pawełku, a ona jest w jakimś związku? Tak tylko pytam... Z ciekawości.

- Z tego, co wiem, aktualnie jest wolna - odpowie Lubicz, po czym zaleci kuzynowi daleko posuniętą ostrożność.

- Sam miałem przez nią pewne kłopoty. Poza tym dopiero co deklarowałeś, że bez Heni (Małgorzata Sadowska) żyć nie możesz.

- Bo to prawda! Ale wiesz... Czasem dobrze się pokazać z reprezentacyjną kobietą - wyjaśni hodowca drobiu.

- Nic za darmo, mój drogi - stwierdzi Paweł. - Zwłaszcza w relacjach damsko-męskich. A ty - widzę - szybko o tym zapominasz...

- Bo widzisz... Przy niej zapomniałem o Heniutce - przyzna Bolek. - Za taką cenę to chyba warto zakręcić się koło pani Basi?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje