Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan“: Namiętny pocałunek na zakończenie romansu?

Paweł (Tomasz Stockinger) i Wiga (Dorota Kamińska) dojdą do wniosku, że ich związek nie ma przyszłości, co jednak nie przeszkodzi im w namiętnych pocałunkach. Sprawdź, czy dentystka planuje zbudować swoje szczęście na krzywdzie Krystyny (Agnieszka Kotulanka)!


Reklama


Przypomnijmy, że w 2556. odcinku Wiga powiedziała Annie Surmaczowej (Joanna Żółkowska) - patrząc jej zresztą prosto w oczy - że z Pawłem Lubiczem łączy ją tylko przyjaźń.

- Wiedziałam, że porządna z pani kobieta - tak Anna skwitowała deklarację dentystki.

"Nie mogę teraz zmienić swojego życia"

Ujawniamy, że w 2557. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 18 marca) Dębińska opowie Pawłowi o wspólnej kawce z Anią Surmacz, przyznając, że musiała skłamać na temat ich relacji.

- Nie chciałam komplikować ci życia - powie Wiga.

- Dziękuję, ale zdaje się, że to ja tobie komplikuję życie... - zauważy przytomnie Paweł.

- Ty mnie? Skąd! Jestem wolna!

- Ale przeze mnie musisz kłamać...

- Przecież ty też... - przypomni pani stomatolog.

- Ja też... Niestety - przytaknie jej Lubicz.

W tym samym odcinku kochankowie po raz kolejny ustalą, że ich związek nie ma przyszłości.

- Tyle razy sobie obiecywałam, że to koniec, że ograniczę nasze kontakty - stwierdzi Dębińska..

- Ja też sobie obiecywałem i... tobie - doda Lubicz.- Jesteś mi bardzo bliska, ale ja nie mogę teraz zmienić swojego życia.

- Nie tłumacz się, ja to rozumiem, wiem, że nasz związek nie ma przyszłości - oceni dentystka.

Paweł przyzna, że ma poczucie, iż wyrządził Widze krzywdę, bo posunął się za daleko. Ona zaś poprosi, by absolutnie nie myślał w ten sposób. Bo - nawet jeśli to ma się teraz skończyć, to czuła się szczęśliwa.

- Ja też, ale powinienem się wycofać - zreflektuje się Lubicz.

 

"Zawsze będę na ciebie czekała"

- Oboje powinniśmy - doda Wiga. - Ja nie jestem osobą, która potrafi coś budować na cudzej krzywdzie, ale chcę, żebyś wiedział jedno: zawsze będę na ciebie czekała.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem Wiga odbierze telefon od Lubicza i usłyszy, że przyjaciel właśnie stoi przed jej domem z Dropkiem. Zaprosi go do mieszkania i już w progu obejmie za szyję. On ją gwałtownie przyciągnie i zacznie namiętnie całować.

- Ja wiem, że ty masz żonę, dzieci i że ich nie zostawisz - powie następnego dnia Wiga. - Dlatego staram się cieszyć chwilą. Nie mam pojęcia, jak długa ona będzie, ale to miłe, że pojawiła się w moim życiu... I że teraz trwa...

W jakim kierunku zmierza znajomość Pawła Lubicza z Jadwigą Dębińską? Czy i kiedy lekarz zdobędzie się na ostateczne zakończenie tego romansu?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje