Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10224
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan" : Monika szybko pożałuje, że wyszła za Feliksa!

18 sierpnia Feliks (Jan Piechociński) złoży swej ukochanej małżeńską przysięgę, a już kilka dni później tak bardzo zdenerwuje żonę, że ta zacznie żałować, że za niego wyszła! Monika (Izabela Trojanowska) zda sobie sprawę, że Nowak chce niepodzielnie rządzić w ich związku i postanowi zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić...

Monika, patrząc na lśniącą na jej palcu obrączkę, będzie przekonana, że spędzi resztę życia u boku Feliksa. Niestety, szybko zauważy, że po ślubie jej ukochany bardzo się zmienił i chce całkowicie ją sobie podporządkować!

Reklama

Pewnego wieczoru Monika wróci do domu bardzo zmęczona. W progu domu powita ją zdenerwowany mąż.

- Nareszcie! - zawoła na jej widok.

- Nie mogłem się do ciebie dodzwonić, cały czas zajęte i zajęte - doda.

Monika zacznie się tłumaczyć, że miała dużo pracy i marzy o tym, by w ciszy poleżeć na kanapie. Tymczasem Feliks oznajmi jej, że kupił bilety na koncert muzyki eksperymentalnej inaugurujący festiwal w muzeum sztuki współczesnej.

- Zaproś kogoś, kto taką muzykę lubi - powie Monika, a kiedy zobaczy wydrukowaną na biletach cenę, wpadnie w szał.

- Strasznie drogie! Co ci strzeliło do głowy? Czemu tego ze mną nie uzgodniłeś? - zaspie męża pytaniami.

Feliks jednak uprze się, by poszli na koncert.

- Nie zmuszaj mnie, wiesz, że tego nie lubię... Nie chcę tam iść - westchnie Monika.

- Twoje miejsce jest przy mnie! - usłyszy.

Między świeżo upieczonymi małżonkami dojdzie do bardzo ostrej kłótni.

- Uważaj, żebym nie zaczęła żałować, że za ciebie wyszłam! - krzyknie Monika, ale Feliks nie przejmie się jej groźbami, bo będzie niemal pewny, że uda mu się jednak przekonać ukochaną do wyjścia z domu.

- Po to mam żonę, żeby chodziła ze mną na koncerty - stwierdzi, nie zdając sobie sprawy z tego, że dolewa oliwy do ognia.

Monika przeszyje go piorunującym spojrzeniem.

- Wiesz, zaczynam się zastanawiać nad sensem naszego związku - syknie, wyrwie z dłoni Feliksa kopertę z biletami i podrze ją na drobne kawałki.

Okaże się, że Nowak przewidział jej ruch, zdążył wyjąć bilety z koperty i ukryć je w kieszeni. Jak zachowa się Monika, gdy zrozumie, że z tej potyczki z mężem jednak nie wyjdzie zwycięsko? Odpowiedź na to pytanie poznamy na początku września, kiedy "Klan" po wakacyjnej przerwie wróci na antenę TVP1.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje