Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Monika i Feliks zostaną... wspólnikami?

Monika (Izabela Trojanowska) poprosi męża, by odwiedził wszystkich dostawców i przekonał ich do odroczenia płatności za wystawione jej faktury, bo inaczej Rosso po prostu splajtuje. Feliksowi (Jan Piechociński) cudem uda się uratować restaurację ukochanej od bankructwa! W zamian zaproponuje żonie, by wzięła go... na wspólnika.

W 3180. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 12 października o godzinie 18.00) Monika dowie się, że odzyskanie pieniędzy, które Gabriela (Laura Łącz) przelała z konta firmowego na rachunek swej zmarłej córki, nie nastąpi szybko. Feliks zaproponuje żonie, że pojedzie z nią do jej restauracji i pomoże uporządkować dokumenty...

Reklama

- Nie potrzebuję twojej pomocy w Rosso, ponieważ potrzebuję jej gdzie indziej - powie mu Monika.

- Trzeba pojechać do paru dostawców i przekonać ich, żeby nie wstrzymywali nam dostaw - doda.

Kilka godzin później zadowolony z siebie Nowak poinformuje żonę, że dogadał się ze wszystkimi kontrahentami. Okaże się, że tych, którzy zażądali natychmiastowej zapłaty za wystawione Rosso faktury, spłacił... własnymi pieniędzmi. 

- Nie spodziewałam się, że załatwisz to aż tak dobrze! - pochwali męża Monika.

- Mówiłem ci, że mogę się przydać w firmie - uśmiechnie się Feliks, po czym stwierdzi, że skoro już zainwestował w restaurację swoje oszczędności, a Gabriela jeszcze długo nie będzie mogła pracować, to może dobrym pomysłem jest, by został współwłaścicielem Rosso.

- Może wzięłabyś mnie na wspólnika... - zaproponuje, patrząc z nadzieją na ukochaną.

Monika nie potraktuje słów męża poważnie.

- Najpierw się ze mną ożeniłeś, a teraz chcesz przejąć Rosso? - zażartuje i obieca, że się nad tym zastanowi, ale wcześniej musi podjąć kroki, by ograniczyć Gabrieli prawo do decydowania o firmie i zarządzania pieniędzmi.

Niestety, Monika wcale nie będzie miała zamiaru zrobić Feliksa swoim wspólnikiem.

- Nie potrzebuję kolejnego wspólnika! Kłopoty z Gabi z zupełności mi wystarczą - powie Nowakowi, ale ten nie da za wygraną.

Czy Feliks w końcu przekona Monikę, że zasługuje na to, by zarządzać jej restauracją?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje