Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Klan”: Milecka znów zagnie parol na Lubicza!

Po burzliwym rozstaniu z doktorem Górzyńskim (Maciej Makowski) Barbara (Aldona Orman) przypomni sobie o... Lubiczu (Tomasz Stockinger) i postanowi za wszelką cenę znów się do niego zbliżyć. Myśl, że Paweł jest szczęśliwy z Wigą (Dorota Kamińska), nie będzie jej dawała spokoju!

Tuż po wakacjach Milecka przyjdzie do El-medu i bezceremonialnie wparaduje do gabinetu Lubicza.

Reklama

- Jak pan wie, jakiś czas temu rozstaliśmy się z Andrzejem... - zacznie, a Paweł przytaknie na znak, że wieść o tym już rozeszła się wśród pracowników kliniki i dotarła również do niego.

- Wybaczy pani, ale mam sporo swoich kłopotów - powie Lubicz, chcąc jak najszybciej zakończyć wprawiającą go w zakłopotanie rozmowę.

Barbara spojrzy na niego uwodzicielsko i zapyta, co słychać u... Górzyńskiego.

Poirytowany Paweł poradzi jej, by sama zapytała o to jego młodszego kolegę.

- Nie chciałabym, aby mnie pan źle oceniał, miałam powód, by się z nim rozstać - Milecka nie da za wygraną, ale Lubicz wyraźnie da jej do zrozumienia, że musi jak najszybciej wyjść z El-medu, bo umówił się na drugim końcu miasta, a przed zaplanowanym spotkaniem musi jeszcze zawieźć synowi torbę, której ten zapomniał wziąć z domu.

Lubicz bardzo się zdziwi, gdy przed szkołą judo, do której uczęszcza Pawełek (Julian Peciak), zobaczy... Milecką. 

- Usiądziemy na chwilę? Na kawę? - zaproponuje Barbara i wyjaśni Pawłowi, że zamierza zapisać na judo swojego młodszego syna i dlatego przyjechała do szkoły.

- Obiecałem żonie, że nie spóźnię się na obiad. A ostatnie, co bym chciał, to ją zawieść - usłyszy i - chcąc nie chcąc - będzie musiała skapitulować.

Następnego dnia Milecka znów pojawi się w El-medzie, ale tym razem pójdzie prosto do pokoju Górzyńskiego. Młody lekarz od razu domyśli się, co ją sprowadza.

- Gabinet doktora Lubicza jest po drugiej stronie korytarza - zakpi Andrzej i doda, że wie, iż Barbara chce być jak najbliżej Pawła, po czym wskaże jej drzwi.

Kilka godzin później Milecka, wiedząc już, że Paweł zrezygnował z przyjmowania pacjentów w El-medzie, zadzwoni do Wigi. Poprosi ją, by przekonała męża do przeprowadzania zabiegów w jej klinice.

- Co za namolna kobieta! Co ona znowu kombinuje? - zdenerwuje się Lubicz, gdy Wiga powie mu o telefonie Barbary.

- Mam nadzieję, że ją poinformowałaś, że nie jestem zainteresowany i nie będzie mnie więcej nagabywać? Coś jej się w głowie poprzestawiało... - stwierdzi.

- Cóż, przez uczucie można rzeczywiście oszaleć - westchnie Wiga.

Czy Milecka rzeczywiście zagnie parol na Lubicza i zacznie go prześladować? Czy z miłości do niego zrobi coś, czego będzie się musiała wstydzić? Czy zrujnuje jego małżeństwo z Wigą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce.

Przypomnijmy, że po wakacyjnej przerwie "Klan" wróci na antenę TVP1 w poniedziałek 28 sierpnia.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje