Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Michał straci prawa rodzicielskie? Norbert odbierze mu córkę?

Sandra (Magdalena Górska) niespodziewanie zjawi się w biurze Michała (Daniel Zawadzki) i oznajmi, że chce, aby ich córka nosiła nazwisko... Norberta (Jakub Świderski). - Nie zmienisz rzeczywistości! To ja jestem ojcem! - zdenerwuje się Chojnicki.

W 3200. odcinku "Klanu", na który TVP1 zaprasza w piątek 10 listopada o godzinie 18.00, Sandra postanowi osobiście poprosić Michała, żeby zgodził się na to, by ich córka nosiła nazwisko jej męża.

Reklama

- To ma być jakiś żart? - zapyta byłą kochankę Chojnicki.

- Wiesz, co mi proponujesz? Żeby moja córka była bardziej jego córką niż moją! Co jeszcze? Żeby zapomniała, że jestem jej ojcem? - zdenerwuje się i zacznie krzyczeć na Sandrę.

Piątkowska wytłumaczy mu, że chodzi jej tylko o to, by Marysia (Iga Naklicka) nazywała się tak samo jak ona i jej młodszy braciszek.

- Marysia i Krzyś są jeszcze mali, ale jak pójdą do szkoły, zaczną się pytania... dlaczego inaczej się nazywają, skoro są rodzeństwem - stwierdzi, a Michał zarzuci jej, że próbuje zmienić rzeczywistość.

- Nie chcę zmieniać rzeczywistości! Chcę ją tylko uszanować. To Norbert mieszka z Marysią, opiekuje się nią... A ona jego traktuje jak ojca, czy ci się to podoba, czy nie - powie Sandra.

- Kocham ją! - krzyknie Chojnicki.

- Norbert też ją kocha - usłyszy.

Kilka godzin później Michał spotka się z Piątkowskim. W obecności Oskara (Piotr Seweryński) oskarży go o to, że chce wmówić Marysi, iż to on jest jej ojcem.

- Nie wystarczy ci, że żyjesz z matką mojego dziecka? Chcesz teraz odebrać dziecku ojca? - skoczy Norbertowi do oczu.

- Próbuję Marysi dać to, czego nie dostała od ciebie. I pewnie nie dostanie. Chcę jej stworzyć pełną rodzinę! - krzyknie mąż Sandry.

Wkrótce okaże się, że Norbertowi nie chodzi tylko o zmianę nazwiska Marysi. Piątkowski będzie chciał zostać prawnym opiekunem dziewczynki i postanowi walczyć o to, by pozbawić Michała praw rodzicielskich...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje