Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Michał i Sandra skoczą sobie do oczu!

Sandra (Magdalena Górska) coraz bezczelniej domagać się będzie od Michała Chojnickiego (Daniel Zawadzki), by zaakceptował fakt, iż wkrótce urodzi jego dziecko!


Reklama


Już w pierwszym po wakacyjnej przerwie odcinku "Klanu" (emisja 31 sierpnia w TVP1) dojdzie do bardzo ostrej kłótni między Sandrą i Michałem.

- Naprawdę jesteś dupkiem! - wykrzyczy Sandra prosto w twarz kochanka, gdy ten oznajmi jej, że nie ma zamiaru być... tatusiem z wózeczkiem.

- Mam rodzinę, a ty się do niej nie zaliczasz - powie młody Chojnicki.

Sandra będzie wściekła, że Michał ani raz nie zadzwonił do niej, by zapytać, jak się czuje i  czy z ciążą jest wszystko w porządku.

- Gdyby nie było, pierwsza byś dzwoniła! - usłyszy przyszła mama.

- Ja nie chciałem tego dziecka... Jesteś nieodpowiedzialna! Nie zabezpieczyłaś się! - oskarży Sandrę Michał, aż w końcu oznajmi jej w gniewie, że jej ciąża jest wyłącznie jej sprawą.

Chojnicki bardzo się przestraszy, że Sandra zdradzi Oskarowi (Piotr Seweryński), kto jest ojcem dziecka, które nosi pod sercem, ale gotów będzie pogodzić się z tym, byle tylko dała mu spokój. Sandra nie będzie jednak miała zamiaru odpuścić Michałowi...

- A wiesz, że nasze dziecko już kopie? Chcesz dotknąć? - powie z niewinną miną i chwyci Michała za rękę, chcąc położyć ją na swoim brzuchu, ale spotka się z ostrą reakcją.

- No dotknij, posłuchaj, puka do ciebie... Tatusiu, chodź do mnie - drwić będzie Sandra, a jej słowa sprawią, że młody Chojnicki wprost wpadnie w szał.

- Puka do mamy, żeby się puknęła w głowę - rzuci i odsunie się jak najdalej od ciężarnej kochanki.

W końcu Sandra zrozumie, że nic nie wskóra, drażniąc Michała. Dojdzie do wniosku, że jej zachowanie spowoduje tylko to, iż Chojnicki patrzeć będzie na nią z jeszcze większą niechęcią i pogardą. Czy przeprosi ojca swego dziecka za nazwanie go dupkiem? Jak zakończy się awantura, podczas której oboje usłyszą od siebie tyle przykrych słów?

Na pierwszy po wakacjach odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza już w poniedziałek 31 sierpnia.

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Zawadzki | Magdalena Górska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje