Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Maria Niklińska podpisała kontrakt na nagranie własnej płyty!

Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", wkrótce będzie mogła pochwalić się własną... płytą. Aktorka podpisała właśnie kontrakt z jedną z wytwórni fonograficznych i lada moment wejdzie do studia, by zarejestrować piosenki na swój debiutancki album!


Reklama


- Do naszych artystów dołączyła właśnie Maria Niklińska. Znacie ją doskonale przede wszystkim z dokonań aktorskich, teraz nadszedł w jej życiu czas na realizację pasji muzycznych - czytamy w oficjalnym komunikacie wytwórni płytowej Universal Music Polska zamieszczonym 26 marca na jednym z serwisów społecznościowych.

O tym, że marzy o nagraniu płyty, Maria Niklińska mówiła już kilka lat temu, gdy brała udział w 5. edycji show "Jak oni śpiewają". Co prawda w programie zajęła dopiero 7. miejsce, ale jej głos i interpretacje popularnych przebojów bardzo podobały się jurorom i widzom. Już wtedy Maria nie kryła, że śpiewanie jest jej wielką pasją i być może w przyszłości zdecyduje się zaprezentować fanom własne piosenki. Ten moment właśnie nadszedł!

Na razie nie wiadomo, jaka będzie zawartość debiutanckiego krążka serialowej Agaty Wilczyńskiej z "Klanu". Maria Niklińska nie chce nagrywać piosenek z gatunku "lekkie, łatwe i przyjemne", marzy o repertuarze, który pozwoli jej na koncertowanie w kameralnych salach i klubach. Próbkę jej wokalnych umiejętności mieliśmy już okazję usłyszeć nie tylko w show "Jak oni śpiewają", ale też na płycie "Zwierzaki. Volume 2: Bez chłopaków dla dzieciaków" oraz w teledysku do "Piosenki świątecznej", którą Marysia wraz z kilkunastoma innymi artystami nagrała dwa lata temu na potrzeby Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Debiutancki album Marii Niklińskiej ukaże się na rynku najprawdopodobniej jesienią tego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama