Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Małgosia rzuci szkołę, by pomóc ojcu w opiece nad malutką Agatką?

Małgosia (Suzanna von Nathusius) będzie przekonana, że jej ojciec nie da sobie rady z opieką nad malutką córeczką. Postanowi pomóc mu i... zastąpić Agatce (Franio Lasota) matkę! - Chyba lepiej jak ja będę się opiekowała siostrą niż jakaś obca baba - powie Beacie (Magdalena Wójcik).

Śmierć Agaty (Maria Niklińska) wstrząśnie Małgosią. Fakt, że jej malutka siostrzyczka nigdy nie pozna swojej mamy, nie będzie jej dawać spokoju. Dziewczyna uzna, że nikt nie zaopiekuje się Agatką lepiej niż ona i postanowi cały swój czas poświęcić maleństwu...

Reklama

- Myślałam, że ja mam słabo - rodzice po rozwodzie, dwa domy, raz tu, raz tam... Chciałabym jej jakoś pomóc, bo to przecież moja siostra - powie Małgosia Rafalskiemu (Jacek Borkowski).

- Może to słabe pocieszenie, ale ona nie odczuje straty matki, ponieważ nie poczuła jej obecności. Przynajmniej świadomie... - stwierdzi Piotr i doda, że jest pewny, iż Małgosia będzie dla siostrzyczki kimś naprawdę ważnym.

- Pomogę tacie! On sobie sam nie poradzi - uzna córka Boreckiego (Tomasz Bednarek).

Przysłuchująca się rozmowie Małgosi i Piotra Beata kategorycznie sprzeciwi się temu, by dziewczyna cały swój czas poświęcała Agatce.

- Jackowi pomoże jego matka, potem wynajmie opiekunkę. Nie masz pojęcia, ile to jest pracy! Możesz do nich pojechać od czasu do czasu, zostać z nią, ale nie non stop! Masz szkołę! - powie Beata, chcąc zakończyć dyskusję.

Małgosia postanowi jednak postawić na swoim.

- Zajmę się nią i koniec! - krzyknie.

Jacek szybko przekona się, że opieka nad niemowlakiem to ciężka praca. Zgodzi się, by Małgosia pomogła mu i babci Zofii (Ewa Kania) w urządzeniu pokoiku dla Agatki, ale nie spodoba mu się pomysł, by córka zajmowała się dzieckiem przez cały czas.

- Mama i ojciec uważają, że nie powinnam się za bardzo angażować, a ja bym chciała... - wyzna Gosia babci.

- Pomożesz mi ich przekonać? - zapyta.

Tymczasem Beata uzna, że Małgosia nie może mieszkać u Jacka, bo w mieszkaniu, w którym jest malutkie dziecko, nie ma warunków do nauki. Przyjedzie po córkę...

- Ona musi się uczyć! Dlatego lepiej jak będzie mieszkać tylko u mnie - powie byłemu mężowi.

Jak na stanowczą decyzję matki zareaguje Małgosia? Czy zgodzi się wrócić z nią do domu i zrezygnować z opieki nad Agatką?

Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach. Emisję premierowych odcinków "Klanu" TVP1 rozpocznie w poniedziałek 28 sierpnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje