Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Magdalena Górska po raz drugi została mamą!

Magdalena Górska, czyli Sandra z "Klanu", znów została mamą! 6 lat po tym, jak na świat przyszła jej pierwsza córka Nina, aktorka urodziła w jednym z warszawskich szpitali śliczną i zdrową dziewczynkę, której dała na imię Helena.

Druga córka Magdaleny Górskiej i Wojciecha Urbańskiego, czyli Andrzeja Wernera z "O mnie się nie martw", urodziła się w stołecznym szpitalu św. Zofii w piątek 13 stycznia tuż po godzinie 16. Jak poinformował jeden z dzienników, 35-letnia mama i jej maleństwo czują się bardzo dobrze i lada moment wrócą do domu. Z

Reklama

narodzin Helenki - bo takie imię wybrała dla swej drugiej córeczki aktorska para - bardzo ucieszyła się jej starsza siostra Nina, która podobno nie mogła się już doczekać chwili, kiedy przestanie być jedynaczką...

- Ja byłam jedna i bardzo się cieszę, że Nina będzie miała rodzeństwo. Staram się jak najlepiej przygotować ją na nowego członka rodziny - powiedziała aktorka w wywiadzie tuż przed porodem.

- Przez całą ciążę czułam się świetnie. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży... Jest o wiele spokojniej, odczuwam większą harmonię - wyznała.

Magdalena Górska intensywnie pracowała niemal do końca ciąży. Kiedy kilka miesięcy temu poinformowała producentów i scenarzystów "Klanu", że zostanie mamą, ci postanowili wykorzystać stan błogosławiony aktorki i wpadli na pomysł, by grana przez nią Sandra też spodziewała się dziecka.

- Nie mam zamiaru rezygnować z pracy. Na pewno jednak po porodzie zwolnię tempo, ale nie znaczy to, że zaszyję się w domu - stwierdziła Magda kilka tygodni temu.

Magda Górska i Wojciech Urbański - rodzice 6-letniej Niny i maleńkiej Helenki - poznali się podczas studiów w Akademii Teatralnej, po ukończeniu której Wojtek wyjechał do Petersburga, by studiować reżyserię. W sierpniu 2010 roku spotkali się przypadkowo w Warszawie, poszli na kawę i - jak żartuje aktorka - trochę się zagadali. W kwietniu 2011 roku wzięli ślub, a we wrześniu - dokładnie w dniu 30. urodzin Magdy - powitali na świecie swą pierwszą córkę.

- Marzę o tym, żeby mieć kochającą się rodzinę i dwoje dzieci - wyznała Magdalena Górska wiele lat temu, tuż po swym debiucie.

Dziś aktorka nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa, bo jej największe marzenie się spełniło!

 ***Zobacz materiał o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje