Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Maciek zostanie modelem?

Kiedy reklama ilustrowana pięknym zdjęciem Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) ukaże się w jednym z pism, Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) będzie wprost pękać z dumy, a Maciek (Piotr Swend) zapragnie pójść w ślady siostry i zostać... modelem!


Reklama


W 2824. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 4 listopada o godzinie 17.55) koleżanka z pracy pokaże Grażynie czasopismo, w którym opublikowana została reklama świetnego kosmetyku ilustrowana zdjęciem... Bożenki.

- Wiedziałam, że była na sesji, ale zdjęć nie widziałam. Nawet się nie spodziewałam, że to tak szybko... - powie zaskoczona Grażynka, nie kryjąc dumy, po czym popędzi do kiosku i kupi dwadzieścia egzemplarzy magazynu.

Po powrocie do domu Grażyna zbierze całą rodzinę przy stole w kuchni i zaprezentuje wszystkim zdjęcie córki.

- Chcę chodzić po wybiegu i zarabiać duże pieniądze. Jak Bożenka! - tymi słowy Maciek skomentuje niespodziewaną karierę siostry jako modelki, po czym bez skrępowania sięgnie po kolejny kawałek ciasta.

Grażyna najpierw uśmiechnie się, ale po chwili zorientuje się, że Maciek wcale nie żartuje!

- Chcę być modelem! - oznajmi chłopak tonem nie znoszącym sprzeciwu.

Grażyna spojrzy na stojącego obok Leopolda (Grzegorz Wons) i wzrokiem poprosi go o... ratunek. Mąż od razu zrozumie, o co jej chodzi i z powagą w głosie powie:

- Nie wiem, czy to dobry pomysł. Wiesz, że modele praktycznie nie jedzą i cały dzień muszą ćwiczyć mięśnie?

Leopold zapewni jednak przeżywającego właśnie kolejny kęs ciasta Maćka, że następnego dnia osobiście zawiezie go do agencji modeli, gdzie specjaliści zrobią mu zdjęcia i ocenią, czy nadaje się do tego zawodu.

- Jeśli się im spodobasz, będziesz musiał podpisać umowę, że przez rok będziesz na ścisłej diecie - oznajmi Leopold wpatrzonemu w niego chłopcu.

Maciek w jednej chwili zrozumie, że praca modela nie jest jednak dla niego.

- Wolę grać na pianinie - stwierdzi, zamykając raz na zawsze temat swej ewentualnej kariery w modelingu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje