Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9397
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Maciek pobije współlokatora! Będzie musiał wrócić do domu?

Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) zostanie pilnie wezwana do mieszkania, w którym w ramach programu "Mieszkanie na próbę" ulokowany został Maciek (Piotr Swend). Okaże się, że chłopak pobił swego współlokatora i zdemolował pokój...

Tego, że Maciek może zostać dyscyplinarnie usunięty z programu "Mieszkanie na próbę" za... chuligańskie wybryki, nikt się nie spodziewał! Grażynka będzie przerażona, gdy pewnego dnia dowie się, że jej syn wdał się w bójkę z kolegą i dotkliwie go pobił.

Reklama

- Co tamten mu zrobił? - zapyta Kasia (Julia Królikowska), gdy jej mama wróci do domu po rozmowie z opiekunem programu, w którym bierze udział Maciek.

- Znam mojego brata... Trudno go sprowokować - Kasia niespodziewanie stanie w obronie chłopaka.

Okaże się, że kolega podpadł Maćkowi, bo za bardzo interesował się... Martyną (Natalia Antoszczak)!

- Próbował się z nią umówić - powie Grażynka i doda, że jej syn po prostu stracił panowanie nad sobą, gdy się o tym dowiedział.

- Rzucił się na niego... Przy okazji zdemolowali pokój - powie Kwapiszowa córce i Leopoldowi (Grzegorz Wons).

- Trzeba będzie zapłacić za remont i szkody - westchnie.

Kasia stwierdzi, że skoro po takim wybryku Maćka nie wyrzucono z programu od razu, to może dostanie jeszcze jedną szansę i będzie mógł zostać.

- Wezwali szefową programu, jutro przyjedzie i podejmą decyzję, co zrobić z Maćkiem - poinformuje Kasię i męża roztrzęsiona Grażynka.

- Jak go wyrzucą, świat się nie zawali - pocieszy ją Leopold, po czym stwierdzi, że Maciek tak naprawdę zachował się... odpowiednio.

- W końcu kolega chciał odbić mu pannę! Obrona swoich interesów to bardzo zdrowy odruch społeczny - stwierdzi.

- Na jego miejscu też bym nie siedziała z założonymi rękami - dorzuci swoje trzy grosze Kasia.

Tymczasem zostanie powołana specjalna komisja, której zadaniem będzie zdecydowanie, czy Maciek może zostać w mieszkaniu, czy jednak musi wrócić do domu... O tym, jaki "wyrok" na Maćka wydadzą szefowa programu "Mieszkanie na próbę" i współpracujący z nią psychologowie, dowiemy się już wkrótce.

Przypominamy, że na premierowe odcinki 21. sezonu "Klanu" TVP1 zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje