Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan“: Lutka i Krzysztof wpadną sobie w oko!

U Lubiczów zanosi się na nowy romans! Oto strzała Amora dosięgnie fryzjerkę Lutkę (Joanna Kurowska) i artystę cyrkowego Krzysztofa (Krzysztof Tyniec). Sprawdź, w jakich okolicznościach i co z tego wyniknie!


Reklama


Ujawniamy, że w 2563. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 27 marca) małoletni klient za nic nie będzie chciał zgodzić się na to, by pani Lutka obcięła mu włosy. Nie zdoła przekonać go nawet obietnica kupienia mu samolotu. I właśnie wtedy do akcji wkroczy Krzysztof, który akurat wstąpi do fryzjera przed sobotnim wypadem do filharmonii. Cyrkowiec zacznie niespodziewanie wykonywać czarodziejskie ruchy nad głową niesfornego chłopca.

- Abrakadabra, zaraz będzie po ataku, nasz dzielny chłopaku! - takie zaklęcie wypowie Bąk, po czym pokaże chłopcu cukierek, który rzekomo wyciągnął z... jego głowy.

Malec natychmiast skapituluje i od razu zgodzi się na skrócenie włosów. Lutka oczywiście będzie pod wrażeniem i obieca Bąkowi, że zrobi mu koncertową fryzurę. On z kolei zapowie, że następnym razem wpadnie do niej z biletami do cyrku.

- Mogę potwierdzić, że w nowych odcinkach planujemy połączyć Krzysztofa Bąka z panią Lutką - zapowiada Paweł Karpiński, producent "Klanu“.

Ciekawe, co na to Julia (Dorota Lanton), dotychczasowa ukochana Krzysztofa?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje