Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Lubiczowie wracają z wakacji... Będzie się działo!

9 września punktualnie o godzinie 18.00 TVP1 rozpocznie emisję 23. sezonu "Klanu" - najdłużej emitowanego polskiego serialu. Sprawdź, czym żyć będą tej jesieni członkowie rodu Lubiczów oraz ich przyjaciele i znajomi...


Beata (Magdalena Wójcik) i Piotr (Jacek Borkowski) staną u progu rozstania, Milecka (Aldona Orman) i Witold (Sławomir Grzymkowski) założą wspólny biznes, Brajan (Marcin Błaszak) straci pracę, a na Sadybę wprowadzą się Bąk (Krzysztof Tyniec) i Lutka (Joanna Kurowska). Poza tym do kraju wróci po kilkuletniej nieobecności Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki), a Leszek (Artur Dziurman) zostanie prawą ręką... Rutki (Zbigniew Suszyński).

Beata i Piotr

Reklama

Przygotowania do wspólnego występu w telewizyjnym talent show bardzo zbliżą do siebie Rafalskiego i Elizę (Zofia Nowakowska). Po nagraniu programu Piotr odwiezie wokalistkę do domu, ale nie przyjmie jej zaproszenia na kawę. Postanowi jak najszybciej pochwalić się Beacie, że on i jego młoda partnerka zakwalifikowali się do kolejnego etapu przesłuchań.

- Stresuję się twoją karierą - wyzna mu nieoczekiwanie żona i doda, że czuje, iż od pewnego czasu oddalają się od siebie.

Wkrótce potem poinformuje męża, że zapisała się do szkoły tańca i wykupiła prywatne lekcje salsy z bardzo przystojnym instruktorem.

- Czy to zemsta za to, że ostatnio nie miałem dla ciebie czasu? - zapyta ją Piotr.

Kilka godzin później wytknie Beacie, że wymyka się z domu i chodzi na randki z jakimś podejrzanym typkiem. Nad ich małżeństwem zawisną czarne chmury...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje