Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Lubicz w szpitalu! Nie pójdzie na ślub córki?

Trzy dni przed ślubem swej młodszej córki Lubicz (Tomasz Stockinger) trafi do szpitala. Wyzna Agnieszce (Paulina Holtz), że od dawna dręczy go przeczucie, że nigdy nie będzie mu dane poprowadzić Oli (Kaja Paschalska) do ołtarza...


W 3316. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 28 maja o godzinie 18.00) Paweł dowie się od lekarza, że z całą pewnością nie wyjdzie ze szpitala wcześniej niż za kilka dni, co oznacza, że nie będzie mógł pójść na ślub Oli i bawić się na jej weselu.

Reklama

- Dziś i jutro chemia, potem jeszcze trzy dni tutaj i wtedy może go wypiszą - poinformuje Wiga (Dorota Kamińska) Agnieszkę, która przyjdzie odwiedzić ojca.

Paweł wyzna swej starszej córce, że bardzo żałuje, iż nie zobaczy Oli w sukni ślubnej...

- Choróbsko zawsze wie, kiedy się zbliża ważna uroczystość - westchnie.

- Nie myśl o tym - poradzi mu Agnieszka.

- Mam zapomnieć o ślubie własnej córki? Kochanie, ta choroba osłabia moje ciało, ale nie pamięć - wyszepcze.

Agnieszka powie później Widze, że ma przeczucie, iż jej ojciec zrobi wszystko, by jednak wyrwać się ze szpitala na kilka godzin i zjawić się w kościele na ślubie Oli i Rafała (Marcin Kwaśny).

- Postarasz się, żeby nie zrobił czegoś głupiego? - zapyta macochę.

- Oczywiście. Na szczęście Paweł ma wrodzony szacunek do poleceń lekarzy i raczej nie będzie protestował - usłyszy w odpowiedzi.

Jeszcze tego samego dnia Aga poprosi siostrę, by odwiedziła ich tatę i przekonała go, że nie będzie miała pretensji, jeśli nie pojawi się na uroczystości.

- Przecież mówiłam mu, że dla mnie ważniejsze jest jego zdrowie - powie przyszła panna młoda, ale obieca Agnieszce, że jeszcze raz porozmawia z Pawłem.

Wkrótce potem Ola pojedzie do szpitala.

- Martwimy się o ciebie... Obiecaj, że nie przyjdziesz - poprosi ojca, gdy ten stwierdzi, że chyba jednak nie może zrezygnować z udziału w jej ślubie.

- Wyzdrowiej! To będzie dla mnie najlepszy prezent - powie, a Lubicz w końcu zgodzi się nie opuszczać szpitala bez pozwolenia lekarza.

Wieczorem Ola wyzna Agnieszce, że nie może przestać myśleć o tym, że w chwili, kiedy ona stanie u boku Rafała przed ołtarzem, jej ojciec będzie sam w szpitalu.

Zdradzamy, że córki Lubicza wpadną na pomysł, co zrobić, by Paweł jednak był świadkiem ceremonii i zobaczył na własne oczy, jak pięknie Ola prezentuje się w sukni ślubnej...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje