Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Lubicz leci po Krystynę do USA!

Produkcja sagi rodu Lubiczów stanowczo dementuje ostatnie doniesienia plotkarskich mediów, jakoby istniały plany uśmiercenia Krystyny Lubicz. - Nawet nie rozważaliśmy takiego pomysłu! - zapewnia twórca "Klanu“ Paweł Karpiński.


Reklama

Przypomnijmy, że Agnieszka Kotulanka wcielająca się od samego początku istnienia telenoweli w kochaną przez widzów postać Krystyny Lubicz w tym sezonie zrobiła sobie przerwę w pracy ze względu na problemy ze zdrowiem. Scenarzyści wysłali jej bohaterkę na leczenie do Stanów Zjednoczonych. 

- Proszę nie oczekiwać od nas komentowania plotek ani tym bardziej chorób aktorów - mówił producent Wojciech Niżyński, gdy poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie. - Choroba to sfera prywatna, czyli rzecz święta. I wyłącznie osoba zainteresowana może się do niej odnieść, jeśli oczywiście takie będzie jej życzenie i wola. Nawet lekarz zobowiązany jest do zachowania tajemnicy.

Koniec romansu doktora Lubicza

Tymczasem w życiu Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), męża poważnie chorej Krystyny, pojawiła się Wiga (Dorota Kamińska), koleżanka ze studiów. Para nawiązała romans.  Jako pierwsi informujemy, że w tym sezonie zostanie on definitywnie zakończony.

- Wiga nie jest wyrachowana - mówi scenarzystka Elżbieta Szczypek. - Nie chce budować swojej przyszłości na krzywdzie Krystyny. Zarówno nią, jak i Pawłem powodowała rozpaczliwa samotność.

- W 2576. odcinku dojdzie do rozstania doktora Lubicza z Wigą - ujawnia Paweł Karpiński. - Paweł poinformuje przyjaciółkę, że w czerwcu leci po Krystynę do USA. Nigdy nie myśleliśmy o uśmierceniu pani Lubicz, bo czekamy na powrót Agnieszki Kotulanki na plan naszego serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotulanka | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje