Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9135
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Lekcja anatomii u Ramony

Choć Jasiek (Paweł Grządziel) nie przedstawi Ramony (Anna Matysiak) swoim rodzicom Beacie (Magdalena Wójcik) i Piotrowi (Jacek Borkowski), dziewczyna zacznie wprowadzać go w arkana sztuki miłosnej...
Reklama

Ujawniamy, że w 2608. odcinku "Klanu" (emisja w środę 17 września) młody Rafalski będzie czekał w Rosso aż Ramona skończy zmianę. Tyle że nagła sytuacja pokrzyżuje im szyki. Pechowo zabraknie jednej kelnerki i dziewczyna zostanie poproszona o pomoc na sali.

Tymczasem w restauracji niespodziewanie pojawią się rodzice Jaśka. Okaże się, że Beata i Piotr przyszli tutaj na kolację. Ich widok  mocno zaskoczy chłopaka. Nie będzie wiedział, jak odnaleźć się w tej sytuacji. Z wrażenia nie przedstawi rodzicom starszej o cztery lata ukochanej.

Następnego dnia Jasiek wpadnie do Ramony i przeprosi ją za swój nietakt. Dziewczyna nie dostrzeże w tym problemu. Na wieczór umówią się do kina. A po wyjściu z seansu Ramona zaproponuje Jaśkowi, żeby poszli do niej. Młody Rafalski z chęcią przyjmie zaproszenie. Z mieszkania ukochanej zadzwoni do rodziców z informacją, że jest u... kumpla. 

- Uczymy się biologii - doda. - Podstawy anatomii... Takie tam... Sprawdzian będziemy mieli.

- Grzeczny chłopczyk - oceni Ramona, po czym wpadną sobie w ramiona i zaczną się całować.

Jasiek spróbuje rozpiąć dziewczynie bluzkę. Trochę zbyt nerwowo.

- Spokojnie - usłyszy - Nie spiesz się.

- Ramona, ja właściwie  jeszcze nie... - zacznie tłumaczyć się młody Rafalski.

- Mamy czas - pocieszy go Ramona i sama zacznie rozpinać koszulę.

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje