Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kto kupił dom Janusza?

Agnieszka odkryje, że nowym właścicielem domu Janusza jest Vujkovic. Ponadto na parapetówce nowego lokatora dojdzie do ciekawych wydarzeń.


Reklama

Zdradzamy, że w 2673. odcinku "Klanu" (emisja w środę 7 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) Vujkovic  z samego rana złoży wizytę Pawłowi w jego gabinecie w Elmedzie.Wyjaśni, że w Warszawie jest co prawda od kilku dni, ale wciąż się urządza i dlatego dopiero dzisiaj zajrzał.

Panowie umówią się na wieczór na kolację, podczas której Vujkovic opowie Pawłowi o domu, który kupił w Warszawie. Przy okazji przyzna się, że z Danusią oddalają się od siebie, i w sensie dosłownym i w przenośni. Ponadto zaprosi go na parapetówkę.

Tymczasem w 2674. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 8 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) Agnieszka zacznie namawiać Janusza (Michał Lesień), żeby pojechać do jego starego domu odebrać pocztę, a przy okazji zorientować się, kto tam mieszka.

Janusz nie wyrazi zainteresowania, wobec czego Lubiczówna pojedzie tam sama i usłyszy od Furteckiej (Ewa Szykulska), że to mężczyzna jak z żurnala. Okaże się, że to Vujkovic jest nowym właścicielem domu Janusza! A żeby było jeszcze ciekawiej, podczas parapetówki gospodarz dostanie wiadomość smsową od żony.  Danuta poprosi, żeby jej nie szukał i nie dzwonił...  

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama