Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Koziełło zostanie ojcem chrzestnym Teosia?

Ilona (Karolina Kominek) uprze się, by ojcem chrzestnym Teosia został Koziełło (Andrzej Strzelecki). Witoldowi (Sławomir Grzymkowski), który nie będzie chciał się na to zgodzić, przypomni, iż Tadeusz jest bardzo zamożny i obiecał ich synkowi sporą sumkę w spadku...

W 3353. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 15 października o godzinie 18.00) Ilona po raz kolejny zasugeruje Witoldowi, że chrzestnym ich synka powinien zostać Koziełło.

Reklama

- Nie ma lepszego kandydata od twojego stryja - westchnie.

- Zapewniam cię, że kilku by się znalazło - powie Witek i doda, że Tadeusz jest nadopiekuńczy i jak zostanie ojcem chrzestnym, to mu już całkiem odbije.

- Jakby mógł, to by Teosia karmił piersią! Będzie gorszy niż Don Vito Corleone - zakpi.

Ilonka stanie w obronie Koziełły.

- Twój stryj nie zrobił niczego złego. Dziadkowie często wariują na punkcie swoich wnucząt - stwierdzi, a Witold od razu przypomni jej, że Teoś nie jest wnukiem Tadeusza.

- Może i nie, ale sam przyznaj, że traktuje go lepiej niż wnuka. I obiecał mu całkiem sporą sumkę w spadku - powie Ilona i doda, że jeśli Koziełło zostanie chrzestnym ich syna, to Teoś będzie miał zabezpieczoną przyszłość, a jeśli się zorientuje, że jest odsuwany od swego ulubieńca, to różnie może być...

- Chcesz zaryzykować? I po co? Żeby chrzestnym został twój kolega? - zapyta z przekąsem.

- To całkiem dobry rehabilitant... - wyszepcze Witek, ale ukochana nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- I co zapisze Teosiowi? Olejek antycellulitowy? - zażartuje, choć wcale nie będzie jej do śmiechu.

- Wituś, chrzestnych się wybiera dla dobra dziecka. Ten twój kolega jako chrzestny... to żaden wybór. Za parę lat sam będzie miał dzieci i wtedy kompletnie zapomni o Teosiu - doda.

Witold w końcu skapituluje, ale postawi Ilonce jeden warunek - że skoro ona wybrała chrzestnego, to on wybierze chrzestną i że z całą pewnością nie będzie nią Surmaczowa (Joanna Żółkowska).

- To kto, jeśli nie ona? - zainteresuje się Ilonka.

Okaże się, że Witold ma zamiar poprosić o zostanie matką chrzestną Teosia... Iwonę (Diana Kadłubowska) - córkę Anny, która właśnie wróciła na stałe do Polski i zamierza tu rozkręcić własny biznes.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje