Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": ​Kończy z tańcem! Ma teraz zupełnie inne plany...

Fani Agnieszki Kaczorowskiej, czyli Bożenki z "Klanu" będą w szoku. Mimo wcześniejszych zapowiedzi o powrocie do tanecznej kariery, młodziutka aktorka postanowiła definitywnie skończyć z tańcemi! - Mam teraz inne plany i cele - napisała kilka dni temu na swoim blogu...Reklama

- Kocham taniec i on zawsze będzie mi towarzyszył, ale potrzebowałam dużej zmiany w swoim życiu - twierdzi Agnieszka Kaczorowska, która dwukrotnie sięgnęła po złoty medal w Mistrzostwach Polski Youth i zdobyła tytuł najlepszej tancerki świata w tańcach latynoskich.

- W sporcie, a taniec towarzyski jest sportem, zrobiłam wszystko, o czym marzyłam. Teraz mam inne plany, inne cele - zwierzyła się niedawno Czytelnikom swojego bloga.

Agnieszka Kaczorowska ma niezliczoną ilość pomysłów na... siebie. Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie uda się jej wcielić w życie, ale wierzy, że czasami wystarczy zmienić w sobie jedną małą rzecz, by wszystko dookoła nabrało zupełnie innych kolorów.

- Gdy w jakiejś dziedzinie osiągniemy już wiele, trzeba zmienić pole działania. Trzeba uświadomić sobie, że spadło się ze swojej drabiny sukcesu, wziąć nową drabinę i powoli wspinać się na jej szczyt - twierdzi.

Serialowa Bożenka z "Klanu" całą swoją energię kieruje teraz na aktorstwo. Choć rok temu nie udało się jej zdobyć wymarzonego indeksu Akademii Teatralnej, nie poddała się i za trzy miesiące chce znów stanąć przed komisją egzaminacyjną tej prestiżowej uczelni. Ma nadzieję, że tym razem się jej poszczęści i zostanie studentką.

- W moim życiu nadszedł czas na poważne zmiany. Pragnę teraz spełniać się i wyrażać w innej dziedzinie. Wiem, że mam talent do tańca, ale mogę przecież wykorzystać go również w aktorstwie - napisała na blogu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje