Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kiedy Edyta Herbuś zostanie mamą?

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", często słyszy, że powinna już zostać... mamą. - To ja zdecyduję, który moment będzie właściwy na macierzyństwo - mówi.


Reklama


- Nadal chcę być kobietą wolną w swoich wyborach, która przekracza ograniczenia i ma odwagę spełniać swoje pragnienia bez względu na to, co myślą o tym inni - stwierdziła niedawno Edyta Herbuś, gdy dziennikarka jednego z magazynów zapytała ją, czy w jej życiowych planach pojawiła się już myśl o macierzyństwie.

Na razie jednak w życiu gwiazdy "Klanu" dzieje się tak dużo ciekawych rzeczy, że odkłada na bok myśli o założeniu rodziny. Właśnie zadebiutowała w dramatycznej roli na teatralnej scenie (gra w spektaklu "Diwa", którego premiera odbyła się niedawno w katowickim Teatrze Żelaznym), przygotowuje się do wyjazdu do Savonlinna na festiwal operowy (wraz z ekipą "Traviaty" spędzi w Finlandii niemal cały lipiec), a w sierpniu wybiera się do Nowego Jorku, gdzie tym razem zasiądzie w jury konkursu dla polskich projektantów mody...

Edyta Herbuś jest jedną z wielu polskich gwiazd, do których nie przemawiają argumenty twórców kampanii społecznej "Nie odkładaj macierzyństwa na potem" przekonującej Polki, by zachodziły w ciążę i rodziły dzieci, dopóki są młode.

- To ja zdecyduję, który moment będzie właściwy na macierzyństwo - stwierdziła Edyta w rozmowie z "Fleszem", dodając, że wierzy, iż jej pragnienia związane z macierzyństwem spełnią się w odpowiednim czasie...

- Teraz jest moment ważny dla mnie zawodowo. Chcę się nim nacieszyć! - powiedziała, dając wyraźnie do zrozumienia, że nie zamierza na razie zawieszać swej kariery, by wziąć urlop macierzyński.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje