Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10475
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Klan": Karnawałowy makijaż krok po kroku!

Choć Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka Lubicz z “Klanu", nie planuje w tym roku wyjścia na żaden sylwestrowy bal, na potrzeby sesji zdjęciowej zafundowała sobie karnawałowy makijaż. Oto poradnik Małgorzaty Juszkiewicz, na co dzień charakteryzatorki sagi rodu Lubiczów!


Reklama


Trzeba przyznać, że w wersji karnawałowej Agnieszka Kaczorowska w niczym nie przypomina grzecznej Bożenki Lubicz z “Klanu". Aktorka nie kryje przy tym, że świetnie czuje się w makijażu autorstwa Małgorzaty Juszkiewicz, bo oddaje on pazur, który w niej drzemie.

- W ogóle uwielbiam mocny makijaż, choć serwuję go sobie tylko na wielkie wyjścia lub na potrzeby sesji zdjęciowych - podkreśla serialowa Bożenka z sagi rodu Lubiczów. - Zresztą sama nie potrafiłabym się tak profesjonalnie umalować. Małgosia Juszkiewicz, z którą poznałyśmy się wiele lat temu na planie “Klanu", jest świetną charakteryzatorką i makijażystką. Interesuje się nowinkami ze swojej branży i zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi trendami. Dlatego współpracujemy ze sobą także poza serialem. Korzystam z jej fantastycznych umiejętności, np. gdy wybieram się na doroczną ramówkę Telewizji Polskiej czy inne ważne uroczystości.

Oto poradnik Małgorzaty Juszkiewicz!

Na oczyszczoną twarz nakładamy bazę nawilżającą pod podkład, wklepując ją delikatnie. Czekamy do jej wchłonięcia się. Następnie rozprowadzamy podkład w kolorze skóry na całą twarz, a na powieki mniejszą jego ilość. Po nałożeniu podkładu delikatnie wklepujemy korektor pod oczy. Pudrujemy twarz pudrem sypkim transparentnym.

Na całą powiekę nakładamy cień w kolorze jasnego, perłowego, pudrowego różu. Następnie w zewnętrznej części powieki nakładamy szary matowy cień. Kierując się ku wewnętrznej części, rozcieramy go tak, aby kolory płynnie stapiały się ze sobą.

Wzdłuż linii górnych rzęs rysujemy czarnym matowym cieniem kreskę, którą wyciągamy w górę w zewnętrznym kąciku oka. Delikatnie ją rozcieramy.

Nakładamy czarny cień w zewnętrznej części oka, nad kreską; rozcieramy granicę czerni w kierunku łuku brwiowego - do tego używamy szarego matowego cienia, by kolory płynnie przechodziły w siebie.

Obrysowujemy górną część oka czarnym eyelinerem, koniec wyciągamy lekko w górę.

Czarnym matowym cieniem podkreślamy dolną powiekę, rozcieramy ją szarym matowym cieniem. Następnie nieco niżej nakładamy bordowy cień.

Białą kredką obrysowujemy brzegi powieki (linię wodną).

Na koniec mocno tuszujemy rzęsy i zaznaczamy kości policzkowe różem w kolorze morelowym. Usta obrysowujemy konturówką w kolorze ust, a następnie wypełniamy szminką w kolorze Marilyn Red.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje