Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kamila zostanie magistrem

Zbliżająca się wielkimi krokami obrona pracy magisterskiej spędzać będzie Kamili (Martyna Kowalik) sen z powiek. Okaże się jednak, że niepotrzebnie obawiała się, czy zda najważniejszy w życiu egzamin... Bez problemu sobie z nim poradzi!

Pewnego popołudnia Kamila wróci do domu i wyzna Jerzemu (Andrzej Grabarczyk), że od kilku godzin jest... magistrem.

Reklama

- Zdałam - pochwali się starszemu bratu.

- Na piątkę - doda towarzyszący jej Borys (Bartosz Waga).

Chojnicki pogratuluje dziewczynie i zapewni ją, że nawet przez chwilę w nią nie zwątpił.

- Po egzaminie poszliśmy z Borysem i znajomymi do pubu... Przepraszam, że nic nie przygotowałam, ale obiecuję, że za tydzień zrobię imprezę dla całej rodziny - powie Kama, nie zdając sobie sprawy, że Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) urządziła na jej cześć przyjęcie-niespodziankę.

Świeżo upieczona pani magister wejdzie do salonu i zobaczy suto zastawiony przeróżnymi przekąskami stół oraz czekających na nią z kieliszkami szampana w dłoniach gośćmi.

- Gratulacje! - krzykną chórem Elżbieta, Lutka (Joanna Kurowska), Krzysztof (Krzysztof Tyniec) i Dominika (Anna Janik).

Kamila rzuci się Eli na szyję i podziękuje jej za cudowną niespodziankę.

- Proszę o chwilę uwagi - Borys uciszy gości i zademonstruje im pięknie oprawioną pracę magisterską swej ukochanej.

- Ogłaszam, że panna Kamila Chojnicka dokonała obrony powyższego dzieła, przez co w grono mędrców tego świata została przyjęta i tytułem magistra może być honorowana - oświadczy wszem i wobec. 

Następnego dnia Borys odwiedzi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska). Zdradzi jej, że ma wobec Kamili bardzo poważne plany...

- Wiesz, koniec studiów to symboliczny moment. Coś się kończy, coś się zaczyna... I mam taki pomysł, żebyśmy z Kamą razem zamieszkali - powie.

- Ale... Ona chyba nie chce dać się usidlić. Tyle razy dała mi kosza... Chcę wybadać sytuację. Popytasz ją dyskretnie? - poprosi.

Bożenka w pierwszej chwili odmówi, bo uzna, że nie może robić nic za plecami Kamili, która przecież jest jej przyjaciółką. W końcu jednak da się ubłagać Borysowi i zgodzi się porozmawiać z jego ukochaną...

Czy Kamila zgodzi się wyprowadzić z Sadyby i zamieszkać z Borysem?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Przypominamy, że "Klan" na antenę TVP1 wraca po wakacyjnej przerwie już 3 września. Na premierowe odcinki uwielbianej przez widzów telenoweli Jedynka zaprasza w nowym sezonie pięć razy w tygodniu - codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje