Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kama wreszcie dowie się, dlaczego Borys nie ma matury...

Kamila (Martyna Kowalik) w końcu pozna wielki sekret Borysa (Bartosz Waga) - dowie się, dlaczego chłopak nie ma matury i dlaczego nigdy nie mówi o tacie... Ostrowski zdradzi jej wstrząsające kulisy rozstania swych rodziców i opowie o piekle, jakie ojciec zgotował jemu, jego matce i rodzeństwu!


W 3123. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 9 maja o godzinie 18.00) Kamila, chcąc wiedzieć wszystko o chłopaku, z którym się spotyka, poprosi Borysa, by opowiedział jej o swoim ojcu.

Reklama

- Nie chcę wchodzić z butami w twoje sprawy, ale to jednak nie daje mi spokoju... Co jest z twoim tatą? Bo jak coś napomknęłam o ojcu przy twoim rodzeństwie, to zrobiło się cicho... - zaskoczy Ostrowskiego pewnego wieczoru.

- Czy on nie żyje? - zapyta.

Borys spojrzy na nią i po długim wahaniu powie, że gdyby jego ojciec nie żył, nic nie stałoby na przeszkodzie, by o nim mówić.

- Zaczął kilka lat temu robić biznes i ten biznes się wypalił. Często wyjeżdżał i w końcu związał się z inną kobietą - zacznie swą opowieść.

- Kiedy matka się o tym dowiedziała, targnęła się na swoje życie, bo bardzo go kochała. Byłem akurat w klasie maturalnej, za kilka dni miałem pisać polski... - głos uwięźnie Borysowi w gardle.

- Wracam do domu, a tam pogotowie. Matka była w szpitalu dwa tygodnie, zanim wyszła z załamania nerwowego. Ktoś się musiał zająć trójką rodzeństwa... Dlatego nie zrobiłem matury - wyzna Kamili i doda, że nie mógł po prostu nie pomóc chorej mamie.

Okaże się, że ojciec Borysa założył nową rodzinę, mieszka w Warszawie, ma dzieci.

- Nawet matce jakieś pieniądze przysyła, ale je nie chcę jego kasy! - stwierdzi chłopak.

Kamila, która miała okazję poznać matkę Ostrowskiego i jego rodzeństwo, zrozumie, dlaczego wszyscy traktują go jak głowę rodziny.

- Jego ojciec zostawił żonę i czwórkę dzieci! Matka się załamała, wypiła butelkę wina, weszła do łazienki i najadła się tabletek nasennych. Wylądowała w psychiatryku... Borys musiał zająć się rodzeństwem, poszedł do pracy - powie później Kamila Bożence (Agnieszka Kaczorowska).

Kama postanowi przekonać Borysa, by spotkał się z ojcem.

- Wiesz, on ma obowiązek ci pomagać, dopóki się uczysz. Zrobiłbyś maturę, poszedłbyś na studia i nie musiałbyś się martwić o kasę - zasugeruje chłopakowi.

- Skończmy ten temat i nigdy już nie pytaj o mojego ojca - zdenerwuje się Borys.

Czy Ostrowski powiedział Kamili całą prawdę o swej rodzinie, czy może wciąż coś przed nią ukrywa?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje