Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kaja Paschalska jest dziewczyną i muzą znanego rapera!

Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", rzadko mówi w wywiadach o swoim życiu prywatnym, które - jak kiedyś stwierdziła - nie jest na sprzedać. Ostatnio aktorka postanowiła jednak podzielić się z fanami swym szczęściem i zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym...


Kaja Paschalska jest zakochana i właśnie pochwaliła się tym na Instagramie, zamieszczając na swym profilu zdjęcie z jednym z najlepszych polskich raperów.

Reklama

- Dzisiaj premiera klipu, w którym miałam przyjemność wystąpić. Gratuluję Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją - opisała selfie z Tomaszem Lewandowskim znanym wszystkim miłośnikom rapu pod pseudonimem VNM.

Kaja i Tomek znają się od wielu lat, ale parą są dopiero od 2017 roku. O tym, że się spotykają bardzo długo wiedzieli tylko ich najbliżsi znajomi. Fani aktorki i rapera dopiero w ubiegłym roku domyślili się, że ich ulubieńcy razem idą przez życie. W maju 2018 Kaja zamieściła na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej, w której pozowała na planie "Klanu".

- Kochanie, mam męża - podpisała je.

Tomek natychmiast skomentował post aktorki krótkim ale bardzo wymownym stwierdzeniem.

- Zazdro - napisał.

35-letni ukochany Kai Paschalskiej jest wielką gwiazdą polskiego rapu. Karierę rozpoczął mając zaledwie 16 lat! Dziś ma już na swoim koncie osiem solowych płyt, które sprzedały się jak świeże bułeczki. Tomasz Lewandowski może się też pochwalić współpracą z najlepszymi artystami tworzącymi rap w Polsce. Kaja jest jego muzą... W sieci pojawił się właśnie najnowszy teledysk VNM-a z jej udziałem. Aktorka włączyła się też aktywnie w promocję najnowszego albumu Tomka "Czuz Tu Daj Najs". Premiera płyty zapowiedziana jest na 27 marca. Kaja Paschalska zdradziła niedawno, że na krążku znalazł się m.in. utwór "Fosa", w którym... udzieliła się gościnnie.

Swoją współpracę z Tomaszem Lewandowskim Kaja podsumowała właśnie stwierdzeniem, że przeciwieństwa po prostu się przyciągają...

- Ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji - napisała na Instagramie pod zdjęciem z ukochanym.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje