Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński są razem już 20 lat!

Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna Jakubowska z "Klanu", twierdzi, że w związku dwojga ludzi najważniejsze są partnerstwo i przyjaźń. - Te elementy powinny być podstawą każdej relacji - mówi aktorka.


Reklama

Choć Justyna Sieńczyłło od wielu lat jest szczęśliwa u boku męża - Emiliana Kamińskiego, czyli Wojciecha Marszałka z "M jak miłość" - uważa, że miłości trzeba uczyć się całe życie, bo nic, nie wyłączając uczuć, nie trwa wiecznie.

- Nie każdy potrafi kochać. Miłość kosztuje nas dużo emocji i cierpienia. Ale nie da się ukryć, że jest w naszym życiu najważniejsza - powiedziała serialowa Bogna z "Klanu" w wywiadzie.

Justyna Sieńczyłło wspomina, że będąc nastolatką podkochiwała się skrycie w... Emilianie Kamińskim, ale wtedy nawet jej przez myśl nie przemknęło, że kiedyś będzie żoną swojego idola.

- Jako trzynastoletnia dziewczyna brałam udział w zdjęciach próbnych do filmu "Szaleństwa panny Ewy", w którym Emilian grał główną rolę. On tego oczywiście nie pamięta, bo oprócz mnie startowało do roli Ewy kilkadziesiąt dziewcząt. Byłam nim zauroczona! - opowiada aktorka.

Matką chrzestną swojego związku Justyna i Emilian nazywają Krystynę Jandę, bo zakochali się w sobie podczas prób do spektaklu "Na szkle malowane", który właśnie ona reżyserowała w Teatrze Powszechnym.

- Justynę uwielbiali wszyscy. Jej energia, radość, z jaką wykonywała bardzo nieraz trudne zadania sceniczne, życzliwość i wreszcie cudowny uśmiech sprawiły, że zakochałem się w niej do szaleństwa. Nigdy bym nie przypuszczał, że na stare lata zdarzy mi się coś takiego! - wspomina Emilian Kamiński, dodając, że nie pozostało mu wtedy nic innego, jak tylko starać się o jej względy i rękę.

Serialowy Wojciech Marszałek z "M jak miłość" twierdzi, że nigdy nie przestał zabiegać o uczucie Justyny i wciąż kocha ją tak samo mocno jak wtedy, gdy prowadził ją do ołtarza.

- Niebezpiecznie jest wierzyć w to, że miłość trwa wiecznie - twierdzi aktor.

- Nic nie jest ważniejsze od rodziny, a rodzina to miłość, czułość i drobiazgi: smaczne, ładnie podane posiłki, kwiaty na stole, rozmowy każdego dnia. Staramy się tak żyć, żeby nigdy nie zabrakło tego w naszym domu, dbamy, żeby nam się chciało być razem. I na razie ciągle bardzo nam się chce - mówi Justyna Sieńczyłło.

Lada moment Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński świętować będą 20-lecie swojego związku.

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Sieńczyłło | Emilian Kamiński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje