Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Joanna Żółkowska przestrzega aktorską młodzież przed... graniem w serialach?

Joanna Żółkowska, która od lat wciela się w Annę Surmacz-Koziełło w „Klanie”, doszła niedawno do wniosku, że granie w telenowelach może być – zwłaszcza dla młodych aktorów - pułapką.

Joanna Żółkowska ma na swoim koncie mnóstwo ról teatralnych i filmowych, ale większość widzów kojarzy ją przede wszystkim jako Surmaczową z "Klanu". Aktorka, która w ciągu swej trwającej już prawie 50 lat kariery zagrała w wielu serialach, nie kryje, że dopiero dzięki udziałowi w najdłużej emitowanej polskiej telenoweli zrozumiała, iż "tasiemce" mogą być... niebezpieczne.  

Reklama

- Serial czy telenowela niosą dla aktora niebezpieczeństwo, że stanie się rozpoznawalny wyłącznie jako serialowa postać i straci swoje prawdziwe nazwisko - powiedziała w wywiadzie.

70-letnia gwiazda "Klanu" przestrzega młode aktorki i młodych aktorów, których kariery dopiero nabierają rozpędu, by uważali, bo granie w serialu to - według niej - to pułapka. Joanna Żółkowska przyznaje, że zdarza się, iż czuje się zmęczona i lekko znudzona, wcielając się od lat w jedną postać.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje